«Kiev Bandits» – чемпіони України з американського футболу

american-football-bandits-2Матчами 7-го туру завершився чемпіонат України з американського футболу серед команд вищої ліги. У Сімферополі місцеві «Таври» приймали харківських «Атлантів». Гості відіграли винятковий сезон і завдяки перемозі над «Таврами» з рахунком 54:24 закріпилися на третьому місці. Це кращий результат харківської команди в їх новітній історії.

Багаторазові чемпіони України «Скіфи-ДонНТУ» виграли у київських «Слов’ян» – 56:7 – і завоювали срібні медалі чемпіонату. У «Слов’ян» був шанс вплинути на розстановку команд у турнірній таблиці чемпіонату і навіть посісти третє місце, позбавивши донецьку команду хоч яких-небудь нагород. Для цього потрібно було обіграти донеччан, але зробити це, як довела практика, на даному етапі було практичні нереально.

У Києві «Kiev Bandits» здолали «Ракети», які прилетіли з Дніпропетровська – 36:0, а значить заслужено стали чемпіонами 2013-го року. Для столичної команди це перше чемпіонство за 6 років існування. Нагадаємо, що минулого сезону «Kiev Bandits» посіли друге місце, пропустивши вперед «Скіфів», але виборовши Кубок України.

Федерація американського футболу України має амбітні, але головне – чіткі, плани з розвитку цього виду спорту в Україні. За словами віце-президента федерації Павла Тесленка, вже підготовлено спонсорські пропозиції, презентації, змонтовано відеоролик про американський футбол в Україні. «Все це потрібно для залучення коштів на розвиток американського футболу. На даний момент ми займаємося питанням присвоєння американському футболу статусу «національний» з подальшим вступом до Спортивного комітету України», – сказав Павло Тесленко.

На 2014-й рік планується провести ігри з флаг-футболу, безконтактної версії американського футболу для гравців віком від 8-ми до 16-ти років. Саме завдяки флаг-футболу ми отримаємо можливість навчати американському футболу молодше покоління. Тож у планах організовувати тренування на базах дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

{social}

{iarelatednews articleid=»1558″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *