«Кіммерійський тракт» – третій етап Кубку України з ралі-рейдів

alt14-16-го жовтня у Криму пройде третій етап Кубку України з ралі-рейдів «Кіммерійський тракт 2011». 

У змаганнях візьмуть участь категорії автомобілів, квадроциклів та мотоциклів.
Вперше ралі-рейд «Кіммерійський тракт» було проведено у 2008 році, і він одразу зацікавив багатьох гонщиків країни завдяки складному рельєфу траси, що пролягає в красивих і мальовничих місцях, розташованих на мисі Казантип. Організатор гонки підготував для проведення ралі-рейду «Кіммерійський тракт 2011» абсолютно нову трасу, яка проходить кам’янистими дорогами, бродами різної складності проходження, ярами і майже повному степовому бездоріжжю.
Ралі-рейд «Кіммерійський тракт 2011» включений у залік Кубку України з ралі-рейдів. Запланований коефіцієнт ралі-рейду – 1,25.
Видовищність змагання забезпечена завдяки різному рівню підготовки учасників, адже в гонці можуть взяти участь не тільки професійні спортсмени, які виступають на спеціально підготовлених автомобілях у класі «Спорт», але й спортсмени-аматори, котрі виступають у класі «Рейд».
Гонка включає трасу 743,35 км, з яких 721,35 км змагальних ділянок.
Змагання пройдуть у два етапи:
I етап: траса 530,71 км, з яких 508,71 км загальної дистанції, складається з 3 повторень;
II етап: траса 212,64 км, з яких 212,64 км загальної дистанції, складається з 3 повторень.
Планована дистанція переїздів, не включена в дистанцію траси – 130 км
На трасі представлені практично всі елементи сучасного ралі-рейду.
Загальна інформація про дисципліну:
Ралі-рейдом називаються автомобільні змагання, що мають місцем проведення як бездоріжжя, так і дороги загального користування. Останні на час проведення гонок спеціально резервуються для спортивних екіпажів. Кожен екіпаж складається з двох осіб – основного пілота (водія) і другого пілота (штурмана). Їхнє основне завдання – з максимально можливою швидкістю за мінімальний час пройти трасу за заданим організаторами маршрутом, відмічаючись на спеціальних контрольних точках.
Особливістю гонки, що додає їй основну інтригу і складність, є той факт, що заздалегідь жоден з екіпажів не знає точного маршруту. Дорожня книга (легенда) видається лише напередодні старту, а передчасна спроба ознайомитися з трасою тягне за собою обов’язкову дискваліфікацію
Ралі-рейди баха – це автомобільні змагання, що проходять бездоріжжям і дорогами загального користування  і мають протяжність маршруту до 1200 км. Баха проводиться упродовж 1-3 днів.
{social}
{iarelatednews articleid=»785,739,413,401″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *