Кіокушин карате: Олег Максимов другий на відкритому чемпіонаті Іспанії

kyokushin-karateВ іспанському містечку Пінеда-де-Мар, що неподалік Барселони, відбувся відкритий чемпіонат Іспанії з кіокушин карате серед чоловіків і жінок в розділах «ката» і «куміте». Ми б зараз не говорили про ці змагання, якби не блискучий виступ українського каратеки Олега Максимова: він посів друге місце в абсолютній ваговій категорії в розділі контактних поєдинків (куміте)! Олег мав шанс здобути золоту медаль, але у напруженому, впертому і приблизно рівному фінальному двобої поступився представнику Росії Беці Курцихідзе.

Загалом у відкритому чемпіонаті Іспанії, який відзначався класною організацією та значним глядацьким інтересом, взяло участь більше ста спортсменів з п’яти країн: Іспанії, Франції, Польщі, Росії та України.

Наш срібний призер турніру Олег Максимов вже не вперше заявив про себе на міжнародній арені. У грудні 2012-го року на представницькому турнірі у Франції він отримав приз за найкращу техніку.

Кіокушин – досить молодий стиль карате. Його створив у п’ятдесятих роках ХХ століття японець Масутацу Ояма на противагу безлічі безконтактних шкіл і самому принципу «карате без контакту». Кіокушин ліг в основу низки інших контактних стилів карате.

Кіокушин побудований на жорстких, точних ударах руками і ногами, тут необхідна важка робота на силу, витривалість, точність і психологічну стійкість.

Ояма створив як тренувальний, так і змагальний стиль. За правилами, удари руками завдаються лише по корпусу, а ногами і колінами можна бити також і в голову. Це визначає і стиль ведення поєдинку – досить близький бій, тому що з дистанції добре не вдариш, не розбіжишся. Ще одна особливість – відсутнє захисне екіпірування, за винятком захисту паху. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1163″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *