Клубу зимового плавання «Білий Ведмідь» 20 років

altВ місті Узині (Білоцерківський район Київської області) відбувся фестиваль-змагання серед любителів плавання у крижаній воді. Ці змагання були присвячені 20-ій річниці заснування Узинського клубу зимового плавання та загартування «Білий Ведмідь» та 20-ій річниці Української міліції. Ініціаторами створення та засновниками клубу «Білий Ведмідь» (20.12.1991 року) були майор міліції Зеленецький Сергій Вікторович та його помічник Ракочий Валерій Микитович. Зараз клуб носить ім’я першого льотчика-космонавта України, двічі Героя Радянського Союзу Поповича Павла Романовича.
За час існування клубу його члени та сподвижники брали участь у багатьох змаганнях різного рівня. Сам Зеленецький С. В. був учасником міжнародних науково-дослідницьких марафонських запливів, серед яких запливи на озері Байкал, Татарській протоці, Телецькому озері тощо. За досягнення у цих заходах Зеленецький С. В. включений до «Книги Рекордів Гіннесса».
Нинішній фестиваль, у програмі якого були культурно-масові заходи, посвята у «моржі» та спортивні змагання, відбувся завдяки ініціативі та безпосередній участі Зеленецького (58 років), але досягти перемоги на дистанції 40 метрів йому не вдалося, бо його на 5 секунд обігнав представник Харкова, наймолодший учасник, Сергій Бабаєв (36 років). Всього учасників змагань було 29 осіб (в т.ч. 11 жінок) з таких міст: Узина, Харкова, Черкас, Ізмаїла, Білої Церкви, Балти, Євпаторії та Сак, Щастя. Відкривали спортивну частину змагань «моржі» з Узина, «Нептун» та «Русалонька»: Юрій Кобичев (75 років) та Ольга Нечпал (60 років). Заплив тандемом здійснили представники Черкас Олександр Толбатов (57 років) та незрячий Дмитро Авдеєв (50 років).
На жаль, за участь у вказаних змаганнях неможливо присвоїти спортивні розряди, бо у цьому виді оздоровлення та загартування поки що нема відповідної федерації та «Правил змагань». Саме над цими питаннями аматорам цього чудового виду спорту, оздоровлення та загартування треба працювати в новому 2012 році.
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *