Колумбія готується приймати учасників Всесвітніх ігор

World-Games-Froelich-Otoya-press-conferenceПідготовка до ІХ Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту, що проходитимуть у колумбійському місті Калі з 25-го липня до 4-го серпня цього року, йде повним ходом. Про те, як готуються зустрічати тисячі спортсменів і вболівальників, розповіли на спільній прес-конференції голова організаційного комітету Ігор Родріго Отойа та президент Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор Рон Фройліх.

За словами сеньйора Отойі жодних проблем у підготовці немає, адже оргкомітет має повну підтримку колумбійської влади. Нині відпрацьовуються до дрібниць спортивна і культурна складова цього величезного міжнародного форуму, вдосконалюються логістичні аспекти – щоб ані у спортсменів, ані у глядачів не виникало проблем, як дістатися до усіх 26-ти майданчиків і спортивних комплексів. Також втілюється у життя волонтерська програма: щодня учасникам і гостям Всесвітніх ігор допомагатимуть в усьому 3 з половиною тисячі буквально вишколених добровольців.

«Проведення Всесвітніх ігор – це величезна честь не тільки для міста Калі, але й для усієї Колумбії, – сказав Родріго Отойа. – Тому ми прагнемо провести найяскравіше свято спорту на світовому рівні. При підготовці ми враховуємо побажання усіх національних делегацій, зокрема, у питаннях харчування та проживання».

Президент IWGA (International World Games Association) Рон Фройліх подякував організаторам за проведену роботу і висловив переконання, що усі арени та майданчики будуть готові за місяць до початку змагань, як того вимагає Асоціація. В цьому плані теж помітний прогрес – приміром, просто зараз йде монтаж боулінг-центру, устаткування для якого везли аж з Угорщини.

World-Games-mascotТакож запущена рекламна кампанія ігор, як серед місцевого населення, так і в усьому світі. Приміром, щоб зацікавити спортом якомога більшу кількість людей, в Калі та в містечках і селах біля нього роздали близько чотирьох тисяч «літаючих дисків» для гри в алтимат.

Наступною піар-акцією стала презентація офіційного талісману ІХ Всесвітніх ігор. Це – представник південноамериканської фауни птах крикун, жовтий із чорною маскою, якого назвали Бічофуе (Bichofué). Він стане повноправним учасником усіх 170-ти офіційних церемоній на Іграх (церемоній нагородження, відкриття і закриття).

У березні рекламна кампанія стане агресивнішою, обіцяють організатори. Про World Games почне активно писати преса, на ТБ і радіо виходитиме значно більше сюжетів, а в колумбійських кінотеатрах навіть покажуть короткометражний презентаційний фільм про Всесвітні ігри.

{social}

{iarelatednews articleid=»1245″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *