Коли очікувати камбек Всесвітніх ігор єдиноборств

 sportaccord_convention-2017_world-combat-gamesВсесвітні ігри єдиноборств (World Combat Games) мають повернутися в 2019 році, після того, як міжнародні федерації продемонстрували приголомшливу підтримку під час опитування. З 15 опитаних Комісією Всесвітніх ігор єдиноборств, 13 світових спортивних організацій висказалися на користь відновлення проведення Ігор, які востаннє проходили в Санкт-Петербурзі (Росія) в 2013 році. Деякі респонденти цікавилися форматом події.

Голова Комісії Всесвітніх ігор єдиноборств Стефан Фокс сказав, що робота розпочнеться з обговорення проекту з Радою СпортАкорду (the SportAccord Council). Вже отримано дві заявки на проведення події в 2019 році, і очікується ще більша кількість заявок. Фокс повідомив про результати анкетування, розісланого міжнародним федераціям, коли Комісія зустрічалася 6 квітня на з’їзді СпортАкорду в Орхусі (Данія). Він розповів членам зібрання, що провів «позитивні переговори» з Міжнародним олімпійським комітетом та Радою СпортАкорду, і що наступним кроком буде робота над форматом Всесвітніх ігор єдиноборств.

Як зазначається в матеріалі видання The Daily, міста Чхонджу (Південна Корея) та Х’юстон (Техас, США) подали заявку на проведення World Combat Games, представники обох цих міст прибули на цьому тижні до Орхусу для спілкування з Комісією Всесвітніх ігор єдиноборств.

 sportaccord_convention-2017_stephan_fox«Ми очікуємо, що вони внесуть свої пропозиції до Ради СпортАкорду, і ми також маємо зацікавленість від інших міст, які допитувалися щодо процесу подачі заявок. Ми працюватимемо над форматом з міжнародними федераціями бойових мистецтв і спортивних єдиноборств. Очікуємо прийняти кілька рішень до наступного Форуму міжнародних федерація (IF Forum) в Лозанні (Швейцарія), який запланований на листопад 2017 року.

Ми хочемо упевнитися, що Всесвітні ігри єдиноборств відображають глибоке коріння культурних традицій певних видів спорту, і прагнемо від міжнародних федерацій представлення їхніх кращих вчителів, щоб дати людям можливість тренуватися з майстрами», – пояснив Стефан Фокс.

Переклад матеріалу The Daily.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *