Команда, яка змінила світ!

Сьогодні у Холі Чемпіонів НСК «Олімпійський» відбулось одразу два ключові для українського спорту засідання: засідання Оргкомітету з підготовки та участі спортсменів України у зимових Олімпійських, Всесвітніх, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх іграх з єдиноборств, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи та засідання Колегії Міністерства молоді та спорту України.

В заході взяли участь Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.

Перед початком Колегії було урочисто нагороджено призерів Всесвітніх Ігор згідно з Указом Президента України №269/2017 «Про відзначення державними нагородами України членів національної збірної команди України на X Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту».

Також на розсуд членів Колегії було представлено аналіз результатів участі у Х Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту в місті Вроцлав (Польща).

Підсумовуючи результати виступу української збірної Ілля Шевляк зазначив: «Насправді перед нами команда, яка змінила історію. Ми бачили як ви з вірою в очах виходили та досягали цього результату. Дякуємо вам за ті перемоги, які ви здобуваєте потом і кров’ю.

Хотів би також подякувати за врахування фактично всіх ініціатив Спортивного комітету, які ми вносимо вже протягом кількох років, зокрема започаткування стипендій Президента для видатних спортсменів та їх тренерів, зміни до положення про школи вищої спортивної майстерності, збільшення штатної чисельності національних збірних команд з неолімпійських видів спорту, преміювання тренерів, тому числі і на регіональному рівні».

Користуючись нагодою з радістю нагадуємо, що Національна збірна України, яка у 2017 році змінила історію, посіла 5 загальнокомандне місце, виборовши 25 медалей в основній програмі (10 золотих, 7 срібних та 8 бронзових) та 7 медалей з видів спорту, обраних організаторами (5 золотих та 2 бронзові).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *