Команда Києва – краща на КУ-2017 з бодібілдингу і фітнесу

 bodybuillding_cupofukr-2017Нещодавно в м. Запоріжжя визначили володарів Кубку України 2017 року з бодібілдингу і фітнесу серед дорослих та юніорів. Турнір проходив у десяти видах змагань, в яких розіграли 43 комплекти нагород.

Кращими в чоловічому бодібілдингу стали Олександр Бондаренко (75 кг), Денис Осадчій (80 кг), Ігор Глуходід (90 кг), Володимир Бирук (100 кг, абсолютна), Антон Шаль (+100 кг). Шаль також відзначився на першому місці в юніорських +80 кг та абсолюті. Іншу категорію в юніорському турнірі, 80 кг, виграв Артем Артеменко.

Володарками національного Кубку 2017 в бікіні є Галина Безпалько (до 162 см), Наталя Рагушенко (до 164 см), Крістіна Токарєва (до 166 см), Оксана Бригідир (до 169 см), Людмила Насонова (до 172 см), Анна Ус (+172 см). Поза конкуренцією в абсолюті цієї категорії була титулована Оксана Бригідир. Юніорські «до 166 см» виграла Олександра Половцева, вона ж стала абсолютною чемпіонкою бікіні в цій віковій групі, тоді як Альбіні Устименко підкорилися «понад 166 см».

Змагання з фітнесу в чоловічій половині проходили лише в «абсолюті», де переможцем став Сергій Гордєєв. У жінок розіграш Кубку України в цій дисципліні відбувся одразу в трьох категоріях, дві з яких «взяла» Маргарита Дорошенко – це до 163 см та абсолютну першість, Ользі Стьопіній вдалося здобути перше місце в понад 163 см.

Навпаки склалася ситуація в дисципліні «фізік». Якщо в жіночому турнірі були розіграні нагороди лише в «абсолютці», вікторія в якій на рахунку Лариси Сокол, то серед чоловіків ми дізналися переможців в п’яти номінаціях: до 176 см і абсолютна доросла першість – Петро Кушка, до 182 см і абсолютна юніорська першість – Богдан Маханов, понад 182 см – Сергій Семенюк.

В класичному бодібілдингу були свої герої: Денис Палига – в 175 см, Сергій Філь – у вище 175 см та «абсолюті», Володимир Андреїшин – в абсолютній категорії серед юніорів.

Турнір з бодіфітнесу запам’ятається звитягами Наталії Дічковської в 163 см, Олени Чумакової в 168 см і Вікторії Козінець у двох категоріях – понад 168 см та абсолютній.

Одна номінація була представлена в змаганнях жінок з модельного фітнесу, де перемогу в абсолютній категорії виборола Марина Полапа.

Пройшло визначення найсильніших і серед змішаних пар, де володарями цьогорічного Кубку України стали Євген Романов-Тетяна Давиденко.

За підсумками КУ-2017 командну першість виграли представники Києва. Збірна Запорізької області посіла другий рядок. Трійку найрезультативніших колективів замкнув Харківський регіон. Загалом у кубкових національних змаганнях взяли участь представники з 22 областей.

Варто зазначити, що дехто з новоспечених чемпіонів Кубку України потрапив до складу національної збірної на Чемпіонаті Європи, який приймає Іспанія з 4 по 7 травня 2017 року. Це Олександра Половцева, Альбіна Устименко, Галина Безпалько, Наталя Рагушенко, Крістіна Токарєва, Оксана Бригідир, Людмила Насонова, Сергій Гордєєв, Лариса Сокол, Наталія Дічковська, Олена Чумакова, Сергій Філь, Антон Шаль, Денис Осадчій та Володимир Бирук.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *