Команда Тернопільської області – переможець Кубку України з фрі-файту

ff_news_1В Тернополі відбувся Кубок України з фрі-файту в дивізіоні «Аматор». У змаганнях взяли участь 129 спортсменів із 16 регіонів України. До фінальної частини турніру, який проводили в приміщенні місцевого НК «Бомба», потрапили команди Полтавської, Сумської, Київської, Житомирської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. В підсумку перемогу на турнірі здобули представники Тернопільщини (капітан – Ігор Слюсарчук, головний тренер – В.Г. Чоботар), друге місце посіли хлопці з Івано-франківщини (капітан – Станіслав Хмильковський, головний тренер М.М. Заграновський), третє місце розділили команди Львівщини (капітан – Олег Левицький, головний тренер – І.Слюсарчук) та Полтавщини (капітан – Богдан Головатий, головний тренер – В.М. Шемаров). 

Розповісти детальніше про організацію та перебіг змагань ми попросили в одного із організаторів турніру, виконавчого директора Всеукраїнської федерації фрі-файту і контактних єдиноборств Сергія Антропова.

«Головні несподіванки нас чекали на організаційному етапі — надзвичайно важко було знайти кошти та привезти команди у повному складі. Спортсмени, особливо з Харкова, дуже боялися їхати — далася взнаки масова істерія, яка нагнітається зараз на сході і півдні країни.

Також неприємною несподіванкою було те, що перед самим початком поєдинків «вигорів автомат», який відповідав за верхнє світло в залі, тому довелося оперативно купувати прожектори та уже ними освітлювати майданчик.

Приємно порадувала збірна Івано-Франківської області, яка, нарешті, за багато роківff_news_2 спромоглася вийти у фінал та зайняти друге місце, бо традиційно вона «намертво застрягала» у півфіналах і вище бронзи не піднімалася. І тих «бронз» в них вже ціла колекція.

Щодо спортивної частини змагань, то можу сказати, що поєдинки традиційно пройшли дуже жваво і, загалом, рівень учасників був дуже пристойним, а головне – рівний. Наш Кубок — це найпрестижніші командні змагання року, які відбуваються у форматі «стінка-на-стінку», коли в наступне коло проходить команда, яка здобула більшу кількість перемог в цій конкретній матчевій зустрічі. Тому кожен спортсмен відчував свою відповідальність, і це не лише додало змаганням видовищності, а й відкрило широке поле для виявів героїзму в самому високому значенні цього слова. Хлопці буквально виривали перемогу в кожному своєму поєдинку і стояли до останньої секунди.

Наразі наша Збірна готується до чемпіонату світу дивізіону «Еліта», розділ ММА, який пройде в Лас-Вегасі з 30 червня по 06 липня в рамках виставки UFC FAN EXPO. Також, ми дуже чекали Всеукраїнських ігор з єдиноборств, і звичайно нас засмутило перенесення цього важливого та очікуваного для усіх заходу.

ff-3Крім цього, з політичних міркувань було вирішено відкласти до осені проведення чемпіонату світу дивізіону «Аматор», розділ «limited fight», проведення якого планувалося в середині квітня в м. Курськ, РФ.

Взагалі, я особисто глибоко вдячний керівникам наших обласних представництв за те, що спортсмени таки приїхали і взяли участь у Кубку. Радість — це трохи не те відчуття, яке я мав, коли бачив в залі представників Луганська, Львова, Києва, Чернівців, Сум, Івано-Франківська, Херсона. Нехай багато команд так і не спромоглися приїхати в повному складі, що трохи зменшило «запал» спортивної боротьби, та ми, як керівництво Федерації, ставили перед собою трохи інше завдання. Ми хотіли добитися приїзду наших спортсменів на Західну Україну, щоб переконати всіх, що і там, і там живуть абсолютно мирні, нормальні люди, і що ми всі — мешканці однієї неподільної держави; що для нас усіх життєво необхідно єднатися та ставити перед собою справжні, Високі цілі: піднімати економіку, закохуватися, одружуватися і об’єднувати схід, захід, південь і північ країни міцними сімейними, економічними, спортивними зв’язками так, щоб назавжди. А головне – ми намагалися і намагатимемось донести до усіх те, що ніхто крім нас цього не зробить».

{social}

{iarelatednews articleid=»1821,1622,1517″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *