Команда УФК виграла командний залік Austrian Junior Open 2016

karate_austrian_junior_open_2016У Зальцбургу в ці вихідні відбувся Відкритий чемпіонат Австрії серед юніорів з карате – Austrian Junior Open 2016. Команда Української федерації карате (УФК) в заліку серед клубів та команд посіла перше місце з 14 медалями: 6 золотих і по 4 срібних та бронзових.

Триразовою призеркою змагань стала Поліна Гуренко. Вона стала чемпіонкою в кадетських 47 кг, здобувши чотири перемоги. Не знала жалю Поліна й під час боротьби за титул в U16 Open, де провела пять успішних зустрічей і зійшла на першу сходинку. А ось в командній сутичці U16, разом з Сюзанною Сінчуковською та Анастасією Абрамовою, Гуренко отримала срібло, поступившись італійському тріо.

У чоловічій половині кадетської частини Austrian Junior Open на нашому рахунку бронза Максима Боштана в 57 кг. З чотирьох боїв переміг у трьох.

Найрезультативнішим видався виступ українців у віковій категорії U-12. Наші юнаки шість разів піднімалися на пєдестал пошани. З чемпіонськими титулами повертаються додому Микита Григоращенко (+38 кг) та Максим Морозов (32 кг). Ці ж хлопці вибороли бронзові відзнаки в  U-12 Open. Тоді як срібло в доробку Давида Яновського (38 кг) і Артема Панчука (32 кг).

Повний комплект «синьо-жовті» каратисти зібрали в U-14: Владислав Гопич (+55 кг) та Костянтин Великсар (50 кг) принесли до нашої скарбнички золото, Роман Войцеховський (50 кг) – срібло, а Владислав Ліло (open) – бронзу.

На турнірі в Австрії УФК представляли 16 спортсменів. У загальнокомандному заліку Україна замкнула топ-5.

Загалом у Відкритій юніорській першості Австрії брали участь 158 команд з 32 країн.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *