Командний успіх наших шашкістів на ЧЄ в Естонії

shashki_estonia_eurochamp2016В Таллінні на початку жовтня розіграли нагороди дев’ятого Командного чемпіонату Європи з міжнародних шашок (стоклітинні). У турнірі брали участь чоловічі та жіночі команди, і збірна України була представлено найсильнішим складом.

Дніпрянин Артем Іванов, харків’янин Юрій Анікєєв та вінничанин Денис Шкатула завершили змагання на третьому місці, пропустивши лише Нідерланди, чемпіонів Старого Світу, та Росію, срібних призерів. Українці вибороли бронзу в матчі проти Литви. Доля нагороди визначилася в бліці, після того як в класичному контролі та рапіді суперники зійшлися на нічиїх. Саме за підсумками виступу в блискавичній програмі, де звитяги на свій рахунок записали Артем Іванов і Юрій Анікєєв, наша збірна забезпечили себе нагородою ЧЄ-2016.

В жіночому турнірі одеситка Вікторія Мотрічко та франківчанка Ольга Балтажи стали срібними призерками командного ЧЄ, поступившись в матчі за золото росіянкам. Як і в наших чоловіків, українки розійшлися з миром з опонентками в класичному та швидкому контролі, але в бліці програли з рахунком 3:1. Третя сходинка за представницями Білорусі.

Окрім того, в рамках цієї події відбувся Командний ЧЄ в блискавичній програмі, де в обох турнірах збірна України здобула титул віце-чемпіонів.

 Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *