Комісія з єдиноборств СКУ розпочала роботу

sco-combat-comissionПройшли установчі збори комісії з єдиноборств Спортивного комітету України під головуванням президента Української федерації ушу Олега Чуканова. На робочій зустрічі представники організацій-членів СКУ обговорили принципи формування складу комісії, проект Положення про комісію та пріоритетні напрямки діяльності на найближчий час і в більш тривалій перспективі.

Участь у засіданні взяли представники семи федерацій-членів СКУ (Федерації панкратіону, Федерації ушу, Федерації фрі-файту та контактних єдиноборств, Федерації кікбоксингу ВАКО, Федерації кіокушин карате, Федерації самбо, Федерації таїландського боксу Муей-Тай), президент Української федерації карате і представник Державної служби молоді та спорту України.

Основними завданнями комісії є:

— координація спільної діяльності членів СКУ у сфері розвитку єдиноборств;

— сприяння розвитку єдиноборств в регіонах України та країні в цілому;

— формування позитивного іміджу та престижу єдиноборств;

— сприяння розвитку та закріпленню взаємовигідного співробітництва з міжнародними організаціями у сфері єдиноборств;

— участь у координації робіт з підготовки і реалізації масштабних всеукраїнських та міжнародних спортивних проектів у сфері єдиноборств.

За результатами засідання голова комісії Олег Чуканов запропонував зосередитися на підготовці до ІІ Всеукраїнських ігор з єдиноборств (UCG) у грудні нинішнього року та розглянути можливість проведення регіональних UCG. Крім того, акцент в роботі комісії буде зроблено на підготовці спортсменів до Всесвітніх ігор та Всесвітніх ігор з єдиноборств, які пройдуть у 2013-му році.

{social}

{iarelatednews articleid=»975,974,972,971,970,968,967,966,961″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *