Кошовий і Красножон перемогли у фіналі Кубку України з пулу

altФінал Кубку України з пулу «Дев’ятка», що пройшов у Тернополі, показав: у нашій країні є гравець, котрий здатен внести різноманітність у вже давно усталений розклад сил. 37-річний чемпіон світу з «Вільної піраміди» Ярослав Винокур, який вже всім і все довів у «російському» більярді, схоже, вирішив взятися тепер і за пул. Розумна і тактична манера гри Винокура, мабуть, навіть більше підходить для пулу, аніж для піраміди. Тому й не дивно, що у Ярослава відразу ж пішли хороші результати. На третьому етапі Кубка України він потрапив до трійки, а в Тернополі, на фінальному етапі, він впевнено дійшов до фіналу. Філігранна техніка і колосальний досвід дозволили одеситу легко розібратися з такими відомими пулістами як Дмитро Осипенко, Олексій Єрмоленко та Віталій Пацура.
У фіналі з Артемом Кошовим Винокур йшов на рівних до рахунку 2:2. Потім лідер українського пулу зробив ривок у три партії – 5:2. Ярослав повинен був брати восьму партію, але помилився на «8-ці», 6:2. Після цього Кошовий чітко довів матч до перемоги. Він грав лише напевно, там, де бачив серію, в іншому випадку ставив Винокуру найскладніші «маски». Ця тактика виявилася ефективною, підсумковий рахунок – 8:2 на користь Артема.
У жіночому турнірі всі матчі фінального дня закінчувалися «контрою». Марія Бучарська з рахунком 7:6 переграла у півфіналі Юлію Євсеєнко, а Дарина Красножон – Вікторію Нагорну. Боротьба Бучарської і Красножон у фіналі також перейшла в контрпартію. Марія Бучарська вийшла на серію в хорошій, відкритій позиції, але несподівано впустила биток в середню лузу. Її суперниці залишалося лише зібрати три кулі, що не склало для неї особливих труднощів. 
Дарина Красножон та Артем Кошовий – переможці фінального етапу Кубку України з «Дев’ятки».
{social}
{iarelatednews articleid=»919,890,797″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *