Кошовий і Нагорна – четверті на міжнародному турнірі у Польщі

altУ місті Кєльце (Польща) відбувся командний турнір з пулу-10 EBC Mixed Cup. У змаганнях взяли участь 16 мікстових пар (чоловік плюс жінка) із шести країн: Польщі, України, Росії, Естонії, Болгарії та Словаччини. Матчі проходили до 7 перемог, з почерговим розбоєм.
 
Україну на турнірі представляли 2 команди: Артем Кошовий-Вікторія Нагорна та Євген Новосад-Катерина Половинчук. Новосад і Половинчук припинили боротьбу вже після першого раунду, коли поступилися майбутнім переможцям змагань Радославу Бабиці і Катаржині Веселовській (команда Польща-2). Українці майже весь матч провели в ролі наздоганяючих, їм вдавалося зрівнювати рахунок аж до 11-ї партії, але після рахунку 5:5 дві помилки коштували українцям двох програних партій. 
 
Пара Кошового та Нагорної виглядала більш зіграною. Під її натиском у першому раунді не встояла Польща-6 (Бартош Розвадовські-Ольга Липовські) – 7:2. Чвертьфінал проти Польщі-3 (Марек Кудлик-Моніка Забек) красивим комбінаційним ударом завершила Вікторія Нагорна – 7:3. Однак, далі не пішло – поразка у півфіналі проти поляків Томаша Каплана і Олівії Чупринської (2:7), ще одна невдача у грі за третє місце проти росіян Костянтина Степанова й Наталії Сіроштан, і підсумкове четверте місце.
 
{social}
 
{iarelatednews articleid=»973,932,828″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *