Кошовий і Половинчук – абсолютні чемпіони України з пулу

pool-championat-ukrainy-2013У Києві відбувся чемпіонат України з пулу. Головні фаворити змагань – Артем Кошовий та Катерина Половинчук, котра зовсім нещодавно виборола бронзу на юнацькому чемпіонаті світу в ПАР, – підтвердили цей статус і перемогли у переважній більшості дисциплін.

У першій дисципліні на турнірі – стрейт-пулі або «14+1» – вони практично не мали проблем із суперниками. Кошовий у півфіналі легко розібрався з Євгеном Пряхіним (100:15), а у фіналі розгромив Арсена Петросова (100:12). Ще одну бронзу, окрім Пряхіна, тут виборов Антон Бондаренко. Половинчук найскладніше довелося в одній другій фіналу, де візаві Каті була її тренер Вікторія Нагорна, – 75:73. У фіналі ж проти Дарини Красножон усе виявилося простіше – 75:42. Друга бронза дісталася Любові Жигайловій.

У «Вісімці» у чоловіків знову не було рівних Артему Кошовому, який більшість своїх матчів виграв «на суху», в тому числі і півфінал проти Сергія Васьковського. У фіналі – перемога 7:3 над Віталієм Пацурою. Також бронзовим призером разом із Васьковським став Микола Никифоров. Натомість Половинчук у цій дисципліні оступилася, програвши тій-таки Вікторії Нагорній у чвертьфіналі (4:6). Нагорна зрештою дійшла до фіналу, але в напруженій боротьбі з Марією Бучарською поступилася – 5:6. Бронзові нагороди чемпіонату України-2013 у «Вісімці» дісталися Дарині Красножон і Ользі Гашковій.

Далі спортсмени зясовували, хто найсильніший у «Девятці». Власне, обійшлося без сенсацій. «Золотий» хет-трик оформив Артем Кошовий, який у фіналі знову подужав Віталія Пацуру – 8:3. Третю сходинку пєдесталу розділили Арсен Петросов і Сергій Курдзюк. У жінок на вершину повернулася Катя Половинчук. Юна зірочка впевнено виграла фінал у своєї наставниці Вікторії Нагорної – 7:2. Бронза дісталася Ользі Гашковій і Марії Бучарській.

У заключній дисципліні – «Десятці» – Віталію Пацурі нарешті вдалося перервати гегемонію Кошового. Перемога у фіналі з рахунком 8:5 з третьої спроби принесла Віталію золоту медаль. Бронзові нагороди вибороли Арсен Петросов і Артур Мітько. В жіночому турнірі третє золото взяла Половинчук, яка у фіналі здолала опір Вікторії Нагорної – 7:2. Бронза у Дарини Красножон і Ольги Гашкової.

Насамкінець відбулися матчі міні-турніру за звання абсолютного чемпіона України з пулу. У чоловіків змагалися Артем Кошовий і Віталій Пацура. Киянину знадобилося 2 матчі, щоб захистити свій титул абсолютного чемпіона – він виграв у «стрейт» – 75:43 – і у «Вісімку» – 7:3. Так само впевнено здобула звання абсолютної чемпіонки серед жінок Катерина Половинчук, яка змагалася Марією Бучарською – 50:29 і 6:5.

{social}

{iarelatednews articleid=»1606″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *