Костянтин Павленко – бронзовий призер ЧС зі скелелазіння серед молоді

climbing-speed-Kostyantyn-Pavlenko-2У канадському Ванкувері відбувся чемпіонат світу зі спортивного скелелазіння серед молоді у дисциплінах «швидкість» і «складність». У турнірі взяли участь понад 470 спортсменів з 34-х країн. У Північній Америці подібні змагання проходили вперше, і можна сказати, що дебютний досвід став успішним – дві тисячі глядачів відвідали арену змагань.

Єдиним представником України на ЧС був одесит Костянтин Павленко, який виступав у швидкості у віковій групі В (юнаки 1998-99 років народження). Шкода, нашого співвітчизника не прийшла підтримати чисельна українська діаспора у Канаді – заразом би і підказали організаторам, як правильно англійською пишеться назва нашої країни.

Та попри усі казуси після двох раундів змагань Костя опинився на третьому місці і приймав вітання із бронзовою нагородою.

Цей успіх українського хлопця аж ніяк не випадковий, адже цього року він показує відмінні результати. Зокрема, Павленко двічі був срібним призером на етапах юніорського Кубку Європи.

Загалом у швидкості домінували росіяни, котрі є лідерами цієї дисципліни і на дорослому рівні. У Ванкувері вони взяли 10 медалей із 18-ти. У складності найкращими були японці та австралійці, які взяли по дві золоті, одній срібній та одній бронзовій медалі.

{social}

{iarelatednews articleid=»1555,1551,1531″}


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *