Котляр, Устич і Євстигнеєв – найкращі серед молоді у «Динамічній піраміді»

altУ Луганську відбувся чемпіонат України з більярдного спорту у дисципліні «Динамічна піраміда» серед юніорів, юнаків та дівчат. Усього у змаганнях взяв участь 91 спортсмен з дванадцяти регіонів України. З них в юніорському заліку – 32 гравці, в юнацькому – 39, у дівчат – 20. Наймолодшим учасником чемпіонату був Андрій Шилов з Луганська, якому лише 9 років.
Найкращі результати показали київська і кримська школи більярду. На рахунку столичних спортсменів два золота і одна бронза, у кримчан – золото та два срібла.
Чемпіонство в юніорському заліку завоював у «кримському дербі» Артур Євстигнеєв. Його фінальний поєдинок з Сергієм Прощенком став справжньою окрасою турніру. Прощенко вів у рахунку 3:1, але Артур не розгубився, зрівняв рахунок і вийшов уперед – 3:4. Сергій виграє восьму партію під нуль – 4:4, забиває три кулі в контрпартії, але потім отримує 8 з кия від Євстигнеєва – 5:4, гру закінчено. Бронза дістається Володимиру Коткову з Донецька і Олександру Дюкову з Житомира.
Серед юнаків найкращим став киянин Кирило Устич, який у фіналі у контровій партії здолав Тимура Євстигнеєва. Рахунок за партіями: 5:8, 0:8, 8:2, 2:8, 8:0, 8:0, 5:8. Устич – абсолютний чемпіон України 2010 року серед юнаків, однак цього року перемога в Луганську стала для нього першою у сезоні. Третій приз вибороли Богдан Рибалко (Дніпропетровськ) і Валерій Волинський (Миколаїв).
У турнірі дівчат статус фаворитки підтвердила киянка Ганна Котляр. Все-таки титул чемпіонки світу зобов’язує показувати певний рівень гри, і Ганна відмінно справляється з цим психологічним тиском. У фінальному матчі з луганською спортсменкою Владою Костеріною Котляр віддала лише першу партію. Потім виграла 4 поспіль – у боротьбі, але виглядаючи впевненіше і майстеровитіше суперниці. Підсумковий рахунок – 4:1, за партіями – 8:4, 6:8, 4:8, 4:8, 3:8. Бронзові медалі у киянки Ангеліни Перетятько і харків’янки Ганни Коротеєвої.
{social}
{iarelatednews articleid=»862,787″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *