Коваль і Ходацький – чемпіони UCG з ушу

altЯкщо хтось мав сумніви, щодо того, що таке ушу – гімнастика з елементами циркового мистецтва і єдиноборств чи повноцінна й ефективна система бойових мистецтв, – на Всеукраїнських іграх єдиноборств мав чудову нагоду переконатися, що це високотехнічне, відточене тисячоліттями мистецтво бою китайського народу, яке переймає на озброєння весь світ. 
Ушу-таолу – демонстраційні комплекси різноманітних стилів ведення бою зі зброєю та без, виступи спортсменів – це неймовірної складності елементи, стрибки, обертання – і при цьому постійні силові удари, удари, удари. Учасники турніру – чемпіони світу та Європи. Елемент яскравого шоу у презентацію ушу як виду спорту додали їхні вихованці, котрі розважили публіку показовим виступом. 
По тому трибуни вітали фінальні виступи. Найбільші овації зірвав чемпіон світу Андрій Коваль, який виступав у рідних Броварах. Блискучий виступ – і найвища оцінка від суддів. Срібна медаль у Максима Данченка, бронзу поділили Дмитро Панасюк і Владислав Лютенко.
Андрій Коваль, чемпіон UCG з ушу-таолу: «Задоволений виступом, гарно, рівно все вийшло. Хоч і більше сил витрачено було, мабуть, не на виступ, а на організаційну підготовку до змагань. І нам вдалося показати себе, ми зуміли подарувати глядачам частинку чемпіонату світу навіть, змагань найвищого рівня. Дуже радий від того, що Combat Games пройшли саме у моєму місті, у Броварах. Приємно, коли вітають твої земляки, хоч ти і не знайомий з ними особисто, їм усе сподобалося. Приємно, що виступили і показали себе наші вихованці, майбутнє покоління – у показових, у масках левів… Мене зустрічають люди, яких уже не бачив 5 чи 7 років, говорять: молодець, іще тримаєшся. А я відповідаю, що чекаю, поки підросте молоде покоління. І буду триматися максимум на гідному рівні, не відставати, а переганяти найкращих майстрів світу. Аж доки не виховаємо собі заміну. 
Мій девіз – ушу в Олімпіаду, і я намагаюся не втрачати жодної нагоди для пропаганди цієї ідеї, пропаганди ушу в Україні. Можливо, не все було ідеально – завжди бувають помарки, якісь падіння, можливо, але це підтверджує, що всі ми люди, усі помиляємося. Якщо є помилки, значить це насправді не так легко».
altНаступний вид програми – ушу-саньда (або ушу-саньшоу). Це вже повний контакт, коли у ринг виходять двоє, а переможцем виходить тільки один. Тут дозволені удари руками, ногами в повну силу в голову, корпус, стегна, широко використовується техніка кидків з різноманітними захватами. Формула поєдинку: два раунди по 2 хвилини. Бійці проводять поєдинок у спеціальному захисному споряджені (шлем, нагрудний жилет, боксерські рукавички 8-10 унцій). 
За медалі Combat Games билися спортсмени вагової категорії до 75 кг. У фіналі зійшлися Вадим Ходацький і Артур Приходько і подарували дійсно шикарний двобій. Швидкісна робота, постійна зміна акцентів атак, вдалі дії на дистанції та у клінчі – все було присутнє у цьому поєдинку. Після двох раундів за оцінками суддів була нічия, і лише у додатковому Вадим Ходацький остаточно взяв ініціативу під свій контроль, змусив суперника помилятися і пропускати потужні удар і вирвав перемогу. Приходько став срібним медалістом. Бронзові нагороди в Артура Салахутдінова і Максима Накалюжного.
Вадим Ходацький, чемпіон UCG з ушу-саньда: «Переміг завдяки своїм тренерам, хочу сказати їм велике спасибі. Найголовніше в бою – це швидкість. Завдяки швидкості я зумів виграти у сьогоднішньому фіналі, незважаючи на те, що Артур – дуже хороший суперник – на 4 кілограми важчий за мене. Думаю, це був хороший бій. Тренери перед вирішальним раундом попросили допрацювати, діяти на швидкості, добити – відпрацював, і ось результат. Єдине, що негативне можу сказати про змагання – трохи затягнулися у часі поєдинки, ми майже годину зайву чекали на свій фінал, а психологічно це дуже складно. Зараз відпочину, щоб з новими силами увійти у новий рік. Цього року я поставлені задачі виконав, підтягнув свою фізичну форму, виріс у плані техніки, коротше кажучи, чого хотів на цьому етапі, досягнув».
{social}
{iarelatednews articleid=»968,967,966″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *