Ковальов і Рєзник – чемпіони UCG у змаганнях з панкратіону

altПанкратіон був представлений на Всеукраїнських іграх єдиноборств розділами агон (вагова категорія до 80 кг) та комбат грапплінг (до 70 кг). Давньогрецьке бойове мистецтво, яке в найпростішому розумінні є універсальним синтезом боротьби і кулачного бою з величезним арсеналом як ударів, так і різноманітних кидків, захоплень, больових і задушливих прийомів, нині переживає новий розквіт, завойовуючи прихильників і спортивні майданчики на усіх континентах. Панкратіон, зокрема і завдяки зусиллям українських функціонерів, увійшов до родини ФІЛА (Міжнародна федерація асоційованих стилів боротьби) і за квотою цієї організації уже ближчим часом може увійти до програми Олімпійських ігор. З цього року ФІЛА уже проводить не лише чемпіонати світу і Європи, але й серію Гран-Прі, турніри якої збирають найкращих бійців планети. 
Розділ агон – це, власне, сутність панкратіону, його традиції, але без жодної жорстокості, яка могла бути притаманна поєдинкам ще на стародавніх Олімпійських іграх, коли поєдинки могли завершитися навіть смертю одного з суперників. Зараз це видовищна і динамічна суміш повноконтактного бою у стійці і боротьби у партері. 
За підсумками запеклих і безкомпромісних двобоїв чемпіоном Всеукраїнських ігор єдиноборств у розділі агон став Сергій Ковальов (Сумська область). Срібна медаль у Максима Путрі (Сумська область), бронзові нагороди вибороли ще один представник Сумщини Дмитро Ємець та Андрій Кульчак із Чернівецької області. 
У турнірі з комбат грапплінгу чемпіоном став Андрій Рєзник (Сумська обл.), який у фіналі переміг Максима Пашкова з Хмельниччини. Бронзовими медалями нагороджені Алан Джиоєв та Іван Ткачик (Чернівецька обл.). Цей розділ ще називають аматорським ММА, проводиться все більше турнірів, і саме змагання з комбат грапплінгу нині зазвичай залишають глядачам «на солодке». Виступають учасники у шоломах і рукавичках. 
Андрій Рєзник, чемпіон UCG у розділі панкратіону комбат грапплінг: «Найскладнішим був поєдинок у фіналі. Довго його чекали, цілий день нічого не їли. Може, десь трохи перехвилювалися, перегоріли. Результат говорить, напевне, сам за себе – тому, можу сказати, що роботою своєю упродовж турнірну задоволений. Сам фестиваль, змагання дуже хороші, думаю, частіше треба проводити. Було багато сильних спортсменів, цікавих поєдинків».
Дмитро Ємець, бронзовий призер UCG з панкратіону у розділі агон: «Як на мене, ідея проведення цих Ігор – дуже класна і перспективна, у плані розвитку усіх видів спорту, що були тут представлені. Це розвиток єдиноборств, популяризація видів, пропаганда здорового способу життя. Взагалі все дуже сподобалося, на високому рівні пройшли змагання (і суддівство, і організація, і майстерність учасників), зараз дуже багато позитивних емоцій. Особисто я посів третє місце – можливо, десь трохи не допрацював. Але в майбутнього прагну тільки найвищих місць, і заради такого результату активно працюватиму».
{social}
{iarelatednews articleid=»961,958″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *