Кращі бійці на КУ-2017 з кікбоксингу

kickboxing_cupofukr-2017Минулими вихідними в Одесі відбувся Відкритий Кубок України 2017 року з кікбоксингу серед дорослих. Нагороди були розіграні у трьох розділах серед чоловіків і жінок.

Протягом трьох змагальних днів на двох рингах і двох татамі виступили понад 130 спортсменів з 13 регіонів України і з Молдови.

У чоловічому кік-лайті розіграли нагороди у восьми вагових категоріях: кращим в 57 кг став Артур Руденко (Київ), у 63 кг – Олександр Луцишин (Одеська), в 69 кг – Олексій Пашков (Івано-Франківська), в 74 кг – Павло Замятін (Київ), в 79 кг – Роман Шереметьєв (Донецька), у 89 кг – Артем Бєлов (Івано-Франківська), в 94 кг – Іван Грищук (Івано-Франківська), а в понад 94 кг – Геннадій Герасименко (Харківська).

У жіночому кік-лайті переможницями Кубку України-2017 вийшли чотири дівчини: в 50 кг – це Софія Чухлатенко (Харківська), в 55 кг – Крістіна Чеботарі (Молдова), у 60 кг – Юлія Демченко (Харківська), а в 65 кг – Юлія Корощенко (Харківська)

Змагання у фул-контакті серед чоловіків на цьогорічному Кубку запам’ятаються звитягами наступних спортсменів: Євгена Панченка (Запорізька) в 51 кг, Ігоря Панайотова (Запорізька) в 54 кг, Івана Андрущенка (Миколаївська) в 57 кг, Владислава Гусарова (Миколаївська) в 60 кг, Роберта Йовнаша (Київ) у 63,5 кг, Валентина Озерова (Миколаївська) в 67 кг, Павла Кондратова (Хмельницька) в 71 кг, Андрія Приходька (Донецька) в 75 кг, Миколи Ксензова (Дніпропетровська) у 81 кг, Василя Худзіка (Тернопільська) у 86 кг, Ярослава Єфімцева (Донецька) в 91 кг та Івана Ткаченка (Черкаська) в +91 кг.

На жіночому турнірі FC відзначилися Дар’я Фоміна (Донецька), яка перемогла в 48 кг, Олена Андрущенко (Миколаївська) – в 56 кг, Наталія Мартюхіна (Донецька) – у 60 кг, Уляна Міщенко (Донецька) – в 65 кг, а також Аліна Куцька (Миколаївська) у надважкій вазі – понад 70 кг.

Примітно, що Фоміна, Мартюхіна та Міщенко записала у свій актив переможний дубль на КУ-2017. Ці дівчата, окрім фул-контакту, були чемпіонками у відповідних категоріях в К-1. Кращими в цьому розділі також стали Марина Таран (56 кг) та Олександра Печенюк (70 кг), які представляють місто Київ.

В рамках чоловічого турніру з К-1 на першу сходинку піднімалися Олексій Сердюк (Дніпропетровська) – в 51 кг, Владислав Микитась (Херсонська) – в 60 кг, Владислав Ярмак (Дніпропетровська) – в 63,5 кг, Олександр Українець (Запорізька) – в 67 кг, Віталія Дубіна (Херсонська) – в 71 кг, Іван Тімков (Київ) – у 75 кг, Владислав Фостенко (Київ) – в 86 кг і Роман Головатюк (Хмельницька) – в понад 91 кг.

Нагадаємо, що в цьому році кікбоксинг WAKO дебютує на Всесвітніх іграх. На головному неолімпійському старті чотириріччя вирішили презентувати глядачам розділ К-1. Ліцензії на ювілейні ВІ-2017 здобули Орфан Сананзаде, Юрій Перетятько, Роман Головатюк, Віталій Дубіна, Віталій Корчак і Наталія Мартюхіна, під час виступу на Чемпіонаті Європі в Словенії. На проведення кікбоксингу-турніру цього літа у Вроцлаві відведено два дні – 26 і 27 липня 2017 року, згідно розкладу змагань Десятих Всесвітніх ігор.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *