Кращі українці у світовому рейтингу з самбо

 sambo_rankings_fias_2016Міжнародна федерація самбо (ФАІС) днями представила оновлений світовий рейтинг-лист, складений за підсумками виступів спортсменів на міжнародних турнірах у 2016 році. Представляємо вашій увазі кращі позиції українських спортсменів у кожній категорії в чоловіків та жінок.

Розпочнемо з представниць прекрасної статті, адже їхні показники набагато вищі, аніж у чоловіків. Так, ми маємо два результати в топ-3: Анастасія Шевченко посіла друге місце в 60 кг, а Наталія Смаль – третя в 72 кг. У топ-5 за підсумками 2016 року опинилася Світлана Ярьомка – четверта в понад 80 кг. У першій десятці фінішували одразу чотири представниці України – це Галина Ковальська (6-а, 80 кг), Марія Буйок (7-а, 52 кг), Наталія Ільків (7-а, 56 кг) та Юлія Храмова (8-а, 64 кг). За крок до топ-10 зупинилася Надія Герасименко, в якої 11-й рядок у 68 кг. А топ-20 в 48 кг замкнула Анастасія Новікова.

Найвище місце в чоловічому рейтингу посідає Артур Саркісян. Він – шостий у вазі до 74 кг. До топ-10 у своїх категоріях увійшли Дмитро Євдошенко, дев’ятий у 62 кг, та Ярослав Ритко, десятий в 100 кг. Місця в топ-20 зайняли троє українців: Грачік Осіпян (12-й, 52 кг), Олексій Ніженко – 17-й у 82 кг, Олександр Гордієнко – 18-й у понад 100 кг. Перші тридцять спортсменів у 90 кг замикає Олександр Васильчик. У нижній половині топ-50 розмістилися Дільшот Халматов, який іде 33-м і є кращим серед наших самбістів у 56 кг, та Дмитро Євдошенко, в якого 44-й рядок у 68 кг.

Як зазначають у ФАІС, даний рейтинг є підсумковим за результатами минулого року. Підрахунок очок відбувається протягом календарного року. У залік спортсмена йдуть чотири кращих результати. Очки не переносяться з різних вагових категорій. Оцінювалися виступи на Чемпіонаті світу, Кубку світу, континентальній першості, студентському ЧС, юніорському ЧС, а також на різних міжнародних турнірах.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *