Кращі в складності на КУ-2017 зі скелелазіння

climbing_cupofukr-2017_skladnistДнями в Києві відбувся черговий етап Кубку України зі скелелазіння 2017 року . Змагання проходили в дисципліні «складність». Боротьбу за нагороди вели майже 50 спортсменів з 9 регіонів.

Перший етап КУ-2017 в складності проходив за класичною схемою: дві траси у кваліфікаційному раунді, за підсумками якого 10 найсильніших виходили до фінальної стадії.

У чоловіків дістатися «золотого» забігу зуміли Федір Самойлов та Ігор Соловей. В обох результат «ТОП», але швидшим був Федір. Топ-3 замкнув Сергій Топишко, який нещодавно увійшов до топ-10 на першому етапі Кубку світу зі скелелазіння, але в дисципліні «боулдеринг».

Найкращі скелелазки серед дівчат – Євгенія Казбекова і Ніка Потапова – зустрілися у фіналі. Кожна зуміла зробити «ТОП», проте Євгенія витратила на це трохи менше часу, що дозволило їй виграти всі змагання. Анастасія Тищенко і Анастасія Салабаш розділили між собою «бронзову» позицію.

Головним постановником трас став Олександр Зілінський.

Другий і заключний етап Кубку України зі скелелазіння в дисципліні «складність» відбудеться 27-28 жовтня 2017 року також в Києві.

Що ж до загального заліку Кубку України, то наступний розіграш проходитиме в дисципліні «швидкість» у Нікополі з 28 по 29 квітня 2017 року.

Нагадаємо, що спортивне скелелазіння від серпня 2016 року є олімпійським видом спорту.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *