КУ-2017 з фрі-файту: перші претенденти на чемпіонський пояс

free-fight_bukovel-2017_3rd_roundМинулими вихідними пройшов екватор цьогорічного Кубку України з фрі-файту. В рамках третього туру пройшли фінали претендентів, і чинні володарі поясів чемпіона довідалися імена своїх суперників.

У 61,2 кг Денис Бондар продовжив непереможну путь. У фіналі претендентів харківський боєць зустрічався з Тарасом Титаренком з Долини. Цей бій завершився у другому раунді прийомом «важіль ліктя».

В 65,8 кг гранд-фінал відбудеться між претендентом на пояс Єгором Ламакою та чинним володарем поясу Андрієм Лєжнєвим.  

Київським дербі запам’ятався фінал претендентів у 70,3 кг. Сильнішого визначали Антон Отверченко та Вадим Оленчик. Обидва продемонстрували на попередніх стадіях блискучу ударну техніку. Ця зустріч закінчилася вже в першому раунді, коли Вадим Оленчик вдало виконав важіль ліктя. Саме йому випало стати суперником Руслана Крюкова, чинного чемпіона шостого сезону в цій вазі.

Криворизький «Вікінг» швидко розібрався з тернопільським «Траблмейкером» в 77,1 кг.  Олексію Валівахіну знадобилося менше одного раунду, аби зламати опір Миколи Гринчука. І знову перемога була здобута «важелем ліктя».

Перед основним кардом відбулися відбіркові поєдинки у вагових категоріях 77,1 кг і 65,8 кг.

Переможцем з четвірки в 77,1 кг вийшов Віктор Кохно, вихованець тернопільського «Характерника» та наставника О. Долішнього. Спочатку був вибитий Віталій Писаній, а в другому поєдинку – Віктор Білий. Жоден з прикарпатських бійців не зумів подолати тернопільського спортсмена. Хоча проти Писанія Кохно провів всі три раунди. А ось протистояння з Білим зупинив рефері, зарахувавши ТКО.

Владислав Затірка з СК «Харків Топ Тім» святкував попередню звитягу в 65,8 кг. Перший бій проти Василя Пашковського з Івано-Франківська завершився достроково в другому раунді. А наступний двобій проти Юрія Босого з Тернополя ще раніше – в першій трихвилинці (RNC). Тренує Владислава – А. Бланк.

Додатково цього вечора пройшли одиночні бої у вагових категоріях 70,3 кг та 83,9. В першій вазі звитяга дісталася Михайлові Грелі з Тернополя. Вихованець «Характерника» був визнаний переможцем одноголосним рішенням суддів в екстрараунді проти Едуарда Богачука з Калуша. В наступній зазначеній категорії кращим виявився Артем Вовк з Івано-Франківська. Він записав до свого активу дострокову перемогу в першому раунді (трикутник) над Олегом Глянцевим з Сум.

Нагадаємо, в цьому році всьоме проводять Кубок Буковеля з фрі-файту. Цей турнір є фінальною частиною Чемпіонату України з фрі-файту дивізіону «Еліта». Попереду залишилися два раунди: четвертий тур, запланований на 25 лютого, та гранд-фінал 4 березня.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *