Кубок «Юнік-Денсу» знову запрошує до танцю

dance_news_1Вже вдруге Олімпійська тренувальна база «Конча-Заспа» приймала Відкриті міжнародні рейтингові змагання з танцювального спорту на «Кубок Юнік-Денсу 2013».

Турнір з танцювального спорту «Кубок Юнік-Денсу» названий в честь однойменного клубу, головними тренерами  якого є  чемпіони  України Давид і Галина Мхітарян.

«Наша мета — не просто провести подію, а перетворити турнір в послання – танцювальний спорт і надалі розвиватиметься, тільки потрібно жити ним! Ми колектив «Юнік-Денсу» щиро раді бачити кожного тут та бажаємо кожному учаснику натхнення! —  розповідають Давид та Галина перед початком змагань, — Для будь-якого колективу турнір – це гарна можливість продемонструвати свої унікальні якості та удосконалити власне виконання танцю»

На церемонії відкриття турніру від імені спортсменів з вітальним словом до учасників, організаторів та усіх шанувальників спорту виступив Ярослав Броварський. Також, перед початком змагань т.в.о. президента Федерації танцювального спорту Паша Андрій Вікторович та голова оргкомітету змагань Самуйленко Галина Павлівна вручили спортсменам КТС «Юнік-Денс» та членам місцевого осередку ВГО «ВФТС» посвідчення кандидатів у майстри спорту України.

В рамках турніру відбулася низка офіційних Чемпіонатів та  Кубків України.

Так, переможцями Чемпіонату України серед молоді (латина), що є відбірковим на Чемпіонатdance_news_2 Світу (Росія, Москва, 25-10-2014) стали кияни Дмитро Черней – Юлія Лісовська та Ярослав Броварський – Єлизавета Умрихіна. Обидві пари є представниками клубу Юнік-Денс (тренер Давид та Галина Мхітарян).

Також вдалими для клубу виявилися і змагання за Кубок України серед молоді (стандарт), що є відбірковими на Чемпіонат Європи.  Представники клубу Роман Редзюк – Єлизавета Басюк та Ярослав Броварський – Єлизавета Умрихіна будуть представляти Україну на континентальній першості, що відбудеться 21 вересня у Дніпропетровську.

Чемпіонами України серед Ювеналів ІІ (стандарт) став дует з Полтави Рідний Ростислав – Засенко Злата (тренер Олег Шик). Срібні і бронзові нагороди розділили між собою вихованці КТС «Натхнення» (м.Южноукраїнськ) Дмитро Чорній – Єлизавета Буханова та Владислав Гармаш – Марія Самчинська (тренер Людмила Самчинська).

dance_news_3Володарем Кубку України серед Юніорів ІІ (стандарт) стали спортсмени з Одеси Євгеній Дяченко – Валерія Грабіліна (тренер Кравчук Сергій, КТС «МегаДанс»), а серед Юніорів І (стандарт) спортсмени з Хмельницького  Іван Філіпчук – Єлизавета Ганська (КТС «Крок», тренери Оксана і Мар’ян Чолан).

Незважаючи на дещо складну політичну ситуацію в країні кількість та географія учасників змагань не зменшилась.  600 пар представляли 15 регіонів України.  Рейтингові категорії Всесвітньої федерації танцювального спорту серед молоді оцінювали судді з 8 країн Європи. Переможцями в рейтингових категоріях WDSF серед молоді (як в стандарті, так і в латині) стали вже згадані володарі Кубку України серед молоді (стандарт) Роман Редзюк – Єлизавета Басюк. Спортсмени займають 10 сходинку в рейтингу Всесвітньої федерації танцювального спорту.

Закриваючи турнір,організатори знову запросили всіх гостей на наступний рік.  «Будьте впевнені, якщо ми взялися провести турнір – основою для нього стануть повага до кожного учасника та щира любов до танцю».

Прес-служба ВФТС

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *