Кубок «Юнік-Денсу» 2013 – успішний дебют

IMG_8083На Олімпійській тренувальній базі «Конча-Заспа» відбулися І Відкриті міжнародні рейтингові змагання з танцювального спорту на «Кубок Юнік-Денсу 2013».Чемпіонам України 2010 року Давиду і Галині Мхітарян, які цього разу були організаторами змагань, як для першого разу було довірено провести досить значимий спортивний захід, але за результатами турніру, за рівнем представлених пар вони довели, що сумнівів в їх організаторських здібностях бути не може.

В рамках змагань відбувся офіційний чемпіонат України серед юніорів ІІ (10 танців), переможці якого Єгор Макаренко – Єлизавета Умрихіна будуть представляти Україну на Чемпіонаті світу WDSF в Латвії (02.11.2013, м. Рига).

Рейтингові категорії Всесвітньої федерації танцювального спорту (WDSF) серед молоді та юніорів ІІ оцінювали судді з 9 країн Європи. Головним суддею змагань був запрошений Heinz Spaeker (Німеччина). Учасниками змагань стали понад 600 пар спортсменів з 4 країн Європи та 15 регіонів України.

Переможцями в рейтингових категоріях WDSF серед молоді (в стандартній та латиноамериканській програмі) стали Чемпіони Європи 2013 року в програмі 10 танців Alexandru BircaEkaterina Vyalshina. Друге місце в категорії WDSF Youth Open Standard посіла столична пара Роман Редзюк – Єлизавета Басюк (в рейтингу WDSF займають 34 сходинку з 1600 пар спортсменів). Друге місце в категорії WDSF Youth Open Latin посіла також столична пара Ярослав Броварський – Крістіна Годунова (за результатами турніру пара отримала додаткових 68 балів і змогла піднятися з 40 місця до 33 в рейтингу WDSF). Переможцями змагань WDSF серед Юніорів ІІ (латина) стали одесити  Данилоorganizatory Дістергов  — Дарія Марінеску (латина), а в стандартній програмі кримчани Микита Скакодуб – Ольга Адамова.

Родзинкою заходу стали показові виступи вихованців клубу Романа Редзюка – Єлизавети
Басюк і організаторів змагань Давида та Галини Мхітарян
(постановка Віктора Ніковського). Крім того судді міжнародної категорії, які оцінювали виступи на змаганнях, дали високу оцінку місцю проведення змагань – Олімпійській базі, адже тут були створені всі умови для того, щоб спортивне свято пройшло на найвищому рівні.

Підсумовуючи захід організатори змагань, головні тренери клубу «Юнік-Денс» Давид та Галина Мхітарян висловили подяку Президенту ВГО «ВФТС» Дейчу Борису Давидовичу за довіру та надану можливість провести цей захід і зауважили, що дуже вдячні власній сім`ї за підтримку в організації.