«Кубок Поділля» відкрив сезон боулдерингу в Україні

altЗмагальний сезон скелелазів у дисципліні боулдеринг традиційно відкрився у Вінниці – там уже більше десяти років у січні проводиться «Кубок Поділля», етап Кубку України. Цього разу на змагання приїхало понад сто учасників. Кваліфікація проходила у вигляді фестивалю: 4 групи, 1 година і 45 хвилин часу, 25 болдерів; все, що проліз, йде в залік. У фінал проходило 10 дівчат і 12 хлопців.
Перший болдер у фіналі дівчат був простий, розминочний. Далі доводилося боротися. Болдери були різнопланові: і на техніку, і на силу. І були підібрані добре, тому що давали всім учасницям можливості пробувати і боротися до кінця.
Марія Муляр і Наталія Василенко пролізли усі 5 болдерів. Їх розклали по спробах – і кращою виявилася Муляр. Василенко друга, а Олена Остапенко, якій не вистачило часу пролізти 4-й болдер, – третя.
Хлопців постановники трас (Михайло Шалагін, Олександр Зилінський і Борис Трофянюк) дещо переоцінили. Для багатьох «зона» була за щастя на боддері. Головним фаворитом був Валерій Крюков – він легко пройшов перший болдер, на якому багато хто не міг перелізти два пасиви на структурі.
На другому болдері і він не фінішував: не здогадався, як треба було розкрутитися, щоб уміститися на зачепі. Також до фінішу на другому Болдері доліз Покусаєв Олег. Він, як і Валерій, намагався всістися на п’яту на фініші, зловити рівновагу і фінішувати, але не вийшло.
Третій болдер пролізли Валерій Крюков та Павло Векла. Четвертий болдер не проліз ніхто. П’ятий – тільки Векла. Але загальний результат кращим виявився у Крюкова. Векла закінчив змагання на другому місці, на третьому – Олексій Шульга.
Кубок Поділля-2012. Результати
1. Марія Муляр (Кам’янець-Подільський) і Валерій Крюков (Дніпропетровськ)
2. Наталія Василенко (Львів) і Павло Векла (Українка)
3. Олена Остапенко (Харків) і Олексій Шульга (Дніпропетровськ)
Наступний етап Кубку України з боулдерингу пройде 18-19-го лютого у Кам’янець-Подільському.
{social}
{iarelatednews articleid=»964,764″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *