Кубок світу з «Козацького двобою» приймала нещодавно Одеса.

Борці з усіх куточків України, а також із за кордону зустрілись недавно в Одесі на арені спортивного комплексу Міжнародного гуманітарного університету аби позмагатись за звання найкращих у світі.

Президент спортивної федерації  «Козацький двобій» Володимир Родіонов відзначив, що цей вид бойових мистецтв є національним українським здобутком. Всі знають японське карате та корейське теквандо, а тепер весь світ дізнається і про український «Козацький двобій».

У змаганнях взяли участь представники 12 країн — України, Білорусі, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Туреччини, Кіпру, Узбекистану, Польщі, Молдови, Румунії, В’єтнаму, а боролись у напрямках: демонстрація техніки, легкий, дозований контакт та ММА.

У захоплюючих двобоях високий рівень підготовки продемонстрували спортсмени української збірної. Українці довели, що саме ми є носіями знань та умінь козацького роду мало на генетичному рівні, виборовши перемоги у всіх вікових категоріях. Таким чином синьо-жовті здобули перше загальнокомандне місце.

За результатами змагань дорослі вибороли 45 золотих, 36 срібних та 48 бронзових нагород. У категорії юніори наші співвітчизники завоювали 13 медалей — з них дев’ять золотих. У скарбничці наймолодших українців 12 золотих та п’ять срібних медалей.

Вітаємо наших переможців!

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *