Кубок України з класичного пауерліфтингу: остання репетиція перед ЧС

powerlifting-suradzh-chebotar-2У місті-герої Керч відбувся Кубок України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок без використання спеціального екіпірування (можна використовувати лише пасок). Всеукраїнські змагання з класичного пауерліфтингу проводилися вперше.

Серед жінок у ваговій категорії до 47 кг перемогу здобула чемпіонка України серед юніорок Наталія Черепанова із Севастополя із сумою 195 кг. Місцева спортсменка Ольга Главатських, чемпіонка України серед ветеранів, стала першою у ваговій категорії до 52 кг, її сума триборства 252,5 кг. Срібна призерка чемпіонату Європи з жиму лежачи Наталія Дідюк, хоч і не мала суперниць у своїй ваговій категорії до 57 кг, але зі своєю сумою триборства 305 кг стала абсолютною переможницею турніру. У ваговій категорії до 63 кг Ірина Ізосимова із Севастополя, срібна призерка Кубку України, здобула «золото» із результатом 230 кг. А сума триборства 295 кг стала переможною для полтавчанки Таміли Кропивки, бронзової призерки чемпіонату України серед юніорів, яка виступала у категорії до 72 кг. Ірина Марусик з Чернігова у ваговій категорії до 84 кг перемогла з результатом 385 кг. Переможна сума триборства 372,5 кг у найбільшій ваговій категорії, понад 84 кг, була показана Вікторією Поліщук із Вінницької області.

Якщо серед жінок було небагато учасниць, то змагання чоловіків були насичені конкуренцією та напруженою боротьбою. У найлегшій ваговій категорії (до 59 кг) харків’янин Богдан Вакарєв, срібний призер Кубку України, завдяки сумі триборства 425 кг відірвався від своїх конкурентів, здобувши «золото». Срібний призер чемпіонату Європи з міста Ізмаїл Сурадж Чеботар завдяки результату у 600 кг здобув золото категорії до 66 кг та друге місце в абсолютній першості. У ваговій категорії до 74 кг переміг бронзовий призер чемпіонату Європи полтавчанин Іраклі Мдівнішвілі, зібравши у сумі триборства також шість центнерів. Євген Галіцин з Харкова, срібний призер чемпіонату України серед юніорів, на цих змаганнях здобув перемогу – його сума 612,5 кг стала найкращою у ваговій категорії до 83 кг. А за золото категорії до 93кг розпалилась боротьба до останнього підходу тяги станової. Віктор Куник з Харкова (срібний призер чемпіонату України з жиму лежачи) та Дмитро Куликов із Запоріжжя (срібний призер Кубку України) в усіх вправах мали майже рівні результати, але удача цього дня була на стороні Віктора, тому він перший на цьому турнірі. Переможець вагової категорії до 105 кг став бронзовим призером абсолютної першості – результат 747,5 кг дозволив луганчанину Денису Дегтяру стати одним з найкращих спортсменів змагань. А от абсолютним чемпіоном став переможець вагової категорії до 120 кг Віктор Мариненко з Харкова, бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів, який підняв абсолютні результати в усіх вправах та найбільшу суму триборства – 812,5 кг. У найбільшій вазі, понад 120 кг, Андрій Кружило із Запоріжжя показав найкращу суму 762,5 кг і став переможцем.

Безекіпірувальний пауерліфтинг в Україні тільки починає розвиватися, тому участь у Кубку України взяло менше спортсменів, ніж у звичайних змаганнях з пауерліфтингу, конкуренція висока ще не у всіх вагових категоріях. Але вже 12-17-го червня наші спортсмени позмагаються за нагороди чемпіонату світу з класичного пауерліфтингу, що відбудеться у Стокгольмі.

{social}

{iarelatednews articleid=»1111,1078,1028,1002″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *