Кубок України зі спортивної аеробіки знову залишився в Запорізькій області

Три дні спортивний комплекс Запорізького Національного університету приймав фінал Кубку України зі спортивної аеробіки серед дорослих, студентів і школярів. Запоріжжя є лідером зі спортивної аеробіки в Україні, і базовим містом для національної збірної України, тож не дивно, що третій рік поспіль саме тут відбуваються фінали цих масштабних змагань.

Учасники Кубку України змагалися в індивідуальних та групових виступах, а глядачі отримали можливість побачити кращі програми сезону, що минає. За підсумками змагань сформовано склад національної збірної, яка вже в червні представлятиме Україну на чемпіонаті світу.

Закрити сезон, зібралися кращі команди країни з 11 областей — а це близько 300 учасниць. Виступали і члени національної збірної, які в цьому році стали четвертими на Всесвітніх Іграх в Польщі і завоювали бронзу чемпіонату Європи. Основу команди, між іншим, складають студентки ЗНТУ.

Як завжди, блискуче виступили на домашньому паркеті запорізькі спортсменки, під керівництвом ЗТУ Світлани Атаманюк — діючі власниці Кубка України зуміли і в цьому році залишити трофей у себе. Команда ЗНТУ посіла перші місця в категоріях «трійка», «група», «денс», «степ», «фанк». І виборола перше загальнокомандне місце.

«Кубок України ми проводимо в Запоріжжі не вперше, нам тут дуже подобається, атмосфера хороша і спортсмени відчувають себе добре. Бракує лише подіуму. В Україні ми виступаємо на звичайній підлозі, а на міжнародних змагання — на подіумі, і для нас це великий мінус. Таким чином ми не можемо показати всі свої спортивні можливості на міжнародному рівні», — розповідає президент національної федерації України зі спортивної аеробіки та фітнесу Тетяна Пасічна.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *