«Київ» переміг «Україну» у зустрічі армреслерів

altУ межах спортивної виставки «Sport industry» відбувся довгоочікуваний турнір з армспорту під назвою «Київ vs Україна».
Було проведено чимало вражаючих поєдинків на обидві руки. Як повідомляє ironworld.ru, кожен поєдинок тривав 6 раундів і за сумою перемог в цих раундах формувалися загальнокомандні бали.
Найбільш вражаючим під час турніру стало протистояння за столом Заслуженого майстра спорту, багаторазового чемпіона світу Олексія Семеренкоа з молодим майстром спорту, чемпіоном світу серед студентів Олексієм Курдечею.
Поєдинки на ліву і праву руки закінчилися перемогою Олексія Семеренка з рахунком 5:1 і 4:2 відповідно. Але, говорячи справедливо, боротьба була тривала – Семеренку, особливо у сутичках на праву руку, дуже нелегко було здолати киянина. В напруженій ситуації навіть спеціальний ремінь для боротьби у зв’язці був розірваний спортсменами. 
Загалом же за сумою балів перемогу здобула команда міста Києва. Організаторами спортивного свята були Київська федерація армспорту і СК «Папай».
{social}
{iarelatednews articleid=»851,528,518,462,359″}
 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *