Київ прийматиме фінальний етап ЧУ з баскетболу 3х3

new_3x3_final14 липня у м. Києві стартує фінальна частина ІІІ Чемпіонату України з баскетболу 3х3. Уже завершилися шість регіональних турів, за результатами яких визначилися 12 учасників фіналу, крім того, 13-го липня буде проведено додатковий тур для визначення двох останніх фіналістів.

Загалом, у рамках фінальної частини чемпіонату спершу відбудеться груповий етап – всі команди-учасниці шляхом жеребкування розподілять на 2 підгрупи по 7 команд в кожній.

До чвертьфіналу вийдуть лише ті команди, які зможуть посісти 1-4 місця у підгрупах. Змагання за І–ІІ та ІІІ–IV місця фінальної частини Чемпіонату проводяться у серії з трьох матчів, тобто до двох перемог.

Місце проведення змагань: м. Київ, пр-т. Перемоги 40б, на території парку ім. А.С. Пушкіна.

Нагадуємо назви команд, які стали переможцями відбірних турів та отримали право виступу у фінальній частині змагань: «Хірурги» (Київ),  СК «Росичі» (Київ),  «ДУЕП-Касетоба» (Дніпропетровськ),  «Стомленні відпочинком» (Дніпропетровськ),  БК «Франківськ» (Івано-Франківськ), БК «Лавіс» (Рівне), «Ретро-Класік» (Миколаїв),  «5/5» (Кіровоград), «Крим» (Севастополь),  БК «Мусон» (Севастополь), БК «Авантаж» (Харків), БК «Політехнік» (Харків).

2012 рік є по-справжньому еволюційним, адже вперше в історії баскетболу 3х3 національні чемпіонати проходять під егідою ФІБА, а національні чоловічі та жіночі збірні команди країн розіграють звання – «Чемпіон Світу з баскетболу 3х3».

Цьогоріч, усі чемпіони своїх країн, як у Європі так і на інших континентах, будуть змагатися за право називатися найсильнішою баскетбольною командою 3х3 на планеті. 

За матеріалами www.uastreetball.org

{social}

{iarelatednews articleid=»1180,1157,1142,826″}  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *