Київська розминка «Халка» перед лондонським «Міленіумом»

altУ Києві відбувся другий етап Кубку України-2011 з пейнтболу (за версією Х-бол Лайт П’ятірки) у форматі 5V (до п’яти перемог). Вперше змагання проходили на двох полях одночасно, причому, що важливо, на майданчиках, ідентичних тим, на яких проводяться поєдинки Інтерконтинентального чемпіонату престижної серії «Міленіум».
Нагадаємо, що зовсім недавно на другому етапі в німецькому Бітбурзі столична команда «Халк» показала найкращий результат в історії українського пейнтболу, завоювавши бронзу на «Міленіумі». Після двох етапів серії «халки» посідають сьоме місце у першому дивізіоні.
Щодо внутрішніх змагань, то другий етап національного Кубку у вищому дивізіоні (Дивізіон 1), в якому змагаються 11 колективів, виявився для «Халка» непростим. Підопічні Олександра Приступова в шести поєдинках здобули чотири перемоги, зазнавши двох прикрих поразок, що називається, на стрічці: двічі по 4:5 – від «Київ-Експресу» і «ZZ Топ» (Київ). А ось у переможних зустрічах «Халк» виглядав більш ніж переконливо, насуху перегравши «Халк ХО» (Київ) та «Грифон» (Сімферополь), і віддавши лише по одному гейму «Джокеру» з Луганська і київським «Ведмедям» – 5: 1 і 5:1.
«Дві поразки не входили в наші плани, однак у загальному заліку ситуація не настільки критична. У нас в запасі залишається ще 10 матчів, в яких ми постараємося надолужити згаяне, адже ми ставимо перед командою винятково найвищі цілі. Зрозуміло, внутрішні змагання розглядаються і як підготовка до «Міленіуму», третій етап якого заплановано на 1-3 липня в Лондоні», – підкреслив тренер «Халка» Олександр Приступов.
Наступний етап Кубку України, в загальному заліку якого нині лідирує «ZZ Топ», пройде 20-21 серпня на узбережжі Чорного моря в Одесі.
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *