Київські «Халки» стали другими на етапі серії «Мілленіум»

altУ Лондоні відбулися ігри третього етапу престижної європейської клубної серії «Мілленіум». Чемпіон України з пейнтболу київська команда «Халк», що виступає у першому дивізіоні, посіла друге місце: впевнено здолавши попередні стадії, «халки» у півфіналі перемогли лідера першого дивізіону французький «Нансі», але у фіналі не впоралися з англійським «Манчестер Фьорм» (котрий перемагав також на першому етапі у Парижі).
Після трьох з чотирьох етапів «Мілленіума» «Халк» посідає шосте місце у Дивізіоні 1. В активі киян 9-те місце у Парижі, 3-тє у Бітбурзі і 2-ге у Лондоні, що дає у підсумку 233 очка. Від 4-го місця, яке дасть право з наступного сезону виступати у «Semi Professional Paintball League», «Халк» відділяє 14 пунктів. Наразі на четвертому місці «Імперія» з італійської Венеції – команда на двох стартових етапах посідала шосте та п’яте місце, а в Лондоні працювала на змаганнях суддями – у цьому сезоні за правилами серії кожна команда має право один раз відпрацювати рефері, за що отримує максимум – 100 очок.
«Ларді» з Луганська у цьому ж першому дивізіоні посів у Лондоні 22-ге місце, і опустився до підвалин турнірної таблиці. 
Друга Команда «Халка» вперше заявилася у Дивізіоні 3, де посіла 16-те місце серед 30-ти учасників. 
Заключний етап серії «Мілленіум» знову пройде у столиці Франції – Париж прийматиме учасників з 30-о вересня до 2-го жовтня. 
Паралельно з іграми «Міллеуніма» у Лондоні відбулися змагання на європейський Кубок націй, де за олімпійською системою змагалися 16 найсильніших збірних континенту. Збірна України у першому раунді перемогла Норвегію, але вже у чвертьфіналі поступилася майбутнім переможцям турніру з Великобританії. Другою стала збірна Латвії, третьою – збірна Росії.
{social}
{iarelatednews articleid=»639,603,575,494,346″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *