Кияни Богдан Новицький і Віталій Євтехов стали чемпіонами Росії з ралі-рейдів

altПісля перемоги на V етапі чемпіонату Росії з ралі-рейдів баха «Білогір’я» українці Богдан Новицький та Віталій Євтехов стали чемпіонами в абсолютному заліку.
Богдан Новицький чудово почав сезон. Перші два етапи, в Бєлгороді й Ульяновську, пройшли без осічок і принесли пілотові дві перемоги. Однак схід на «Шовковому шляху», ключовому етапі з найбільшим коефіцієнтом, та друге місце на «Riga Baja» похитнули непорушні раніше позиції чемпіона України. 
Його, почавши боротьбу за титул з другого етапу, до кінця сезону майже наздогнав триразовий чемпіон Росії Олександр Желудов, здобувши перемоги на значущих для себе: «Шовковому шляху» та «Riga Baja». Таким чином, два гонщики мали у своєму активі по дві перемоги. Це говорило про те, що попри відрив Новицького у 8 очок, доля чемпіонства вирішувалася саме на 5-му етапі. 
Нагадаємо, спершу Баху «Білогір’я» планувалося провести як етап Кубка Росії, але після скасування етапу чемпіонату Росії у Криму, профільним комітетом РАФ було прийнято рішення об’єднати в одній гонці два статусних змагання. Організаторам гонки довелося в терміновому порядку збільшувати дистанцію «бойових» кілометрів, щоб формат бахи став відповідати стандартам чемпіонату Росії. Таким чином, до вже існуючого закільцьованого маршруту довжиною 80 км, додалася ще одна закільцьована траса довжиною 67 км. Ці кола екіпажам належало подолати по три рази, що в цілому склало 441 кілометр швидкісної дистанції. До цього слід додати ще п’ятикілометровий Super Stage, який відкривав гонку.
{social}
{iarelatednews articleid=»762,739,668,615″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *