Кияни – переможці Кубку України з ММА

MMA-ukrainian-cup-2013В Івано-Франківську відбувся перший офіційний Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА. Mixed Martial Arts лише цього року визнані в Україні самостійним видом спортом, тож для спортсменів і організаторів нині усе відбувається вперше.

Участь у змаганнях взяли майже півтори сотні спортсменів із 20-ти областей України. Переможцем дебютного розіграшу Кубку у загальному заліку стала команда Київської області. На другій позиції Миколаївська область, на третій – Івано-Франківська.

Усі переможці за ваговими категоріями:

— 60 кг – Олексій Пятосин (Київська обл.);

— 65,8 кг – Набі Ашурлаєв (Івано-Франківська обл.);

— 70,3 кг – Каміль Магомедов (Івано-Франківська обл.);

— 77,1 кг – Віталій Добровольський (Хмельницька обл.);

— 84 кг – Руслан Бусел (Київська обл.);

— 93 кг – Юрій Чижевський (Чернівецька обл.);

— понад 93 кг – Станіслав Хмільковський (Івано-Франківська обл.).

Головний тренер збірної України зі змішаних єдиноборств ММА Вахабжан Муратов залишився задоволений тим, що побачив на Кубку: «Рівень і готовність спортсменів виправдали сподівання. Ще під час зважування я побачив, що нас очікують серйозні і жорсткі поєдинки. У змаганнях взяли участь багато сильних, добре підготовлених, перспективних бійців з усієї України. Як тренеру, мені приємно усвідомлювати, що з кожним турніром кількість якісно підготовлених учасників зростає, резерв збірної України зі змішаних єдиноборств ММА істотно збільшується».

{social}

{iarelatednews articleid=»1630″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *