Магія цирку огорнула Калі: на Всесвітніх іграх пройшли змагання з синхронних стрибків на батуті, які подарували глядачам і незабутні враження, і холодок у животі від запаморочливих трюків учасників, так би мовити, під самісіньким куполом.
В України тут був особливий інтерес, свій цвях програми – ми вболівали за чинних володарок Кубку світу Наталія Москвину і Марину Кийко. І дівчата з першої ж вправи, кожна з яких включала по 10 елементів, вирвалися в лідери. Вони отриали найвищу серед усіх учасниць оцінку за синхронність, що фіксується за допомогою спеціальної комп’ютерної програми. Та й техніка виконання не підвела – вище оцінили лише китаянок. Після другої вправи, де значно більше уваги приділяється виконанню обов’язкових елементів, українки ще зміцнили свою лідерську позицію.
Хороша робота, говорять тренери, була і у фінальній спробі, але дівчата трохи помилися у виборі тактики, тож змушені були задовольнитися третім місцем. До чемпіонського результату нам не вистачило усього двох десятих балу. На першій же сходинці п’єдесталу знову, як і напередодні у стрибках на акробатичній доріжці, опинилися два дуети: британки Аманда Паркер і Кетрін Дрісколл та китаянки Циньпін Жонг і Дан Лі.
Як розповіла після нагородження Наталія Москвина, бронза далася нашим спортсменкам дуже легко – тут взагалі можна було не переживати, на медаль вони готові були відпрацювати гарантовано.
«Після кваліфікації ми були на першому місці, планували взяти золото, – сказала Наталія – Ми навмисно обрали легшу комбінацію, з нижчим коефіцієнтом складності — розраховували потрапити у синхрон, але трохи не дотягнули».
«Ми не засмучуємося – це теж гарний результат, – каже Марина Кийко. – Були помилки, тож будемо їх виправляти. Нам є над чим працювати. Попереду ще багато змагань – тож, переконана, і багато золота».
Після того, як Марина з Наталією прорвалися з оточення журналістів, Леонід Голяк, тренер національної збірної, повідомив дівчатам ще одну радісну звістку: вони стали Заслуженими майстрами спорту України. Ось тут дівчата і не стримали сліз радості! Кажуть, це їхнє найбільше досягнення на ІХ Всесвітніх іграх у Колумбії.
Роксана Касумова з Калі, спеціально для scu.or.ua
{social}
{iarelatednews articleid=»1592,1591,1586,1580,1576″}