Підсумки голосування «Спортсмен року-2015» за версією IWGA

SolovyevaУ неділю, 31 січня, востаннє можна було підтримати свого улюбленого спортсмена з неолімпійських дисциплін. Серед 18 претендентів, яких висунула Міжнародна Асоціація Всесвітніх Ігор (IWGA), була й представниця України – багаторазова чемпіонка Всесвітніх Ігор, планети, Європи та України з пауерліфтингу Лариса Соловйова.

За місяць інтернет-голосування за неї віддали 808 голосів.

Перемогу з результатом 17 тис. 910 голосів святкує представниця нетболу Мваі Кумвенда з Малаві. Це одна з зірок сучасного нетболу. Єдина представниця африканського континенту в найпрестижнішому світовому чемпіонаті з нетболу, який проходить в Австралії та Новій Зеландії. В минулому році вона стала єдиним гравцем, який зміг набрати більше 300 очків. У коментарі IWGA Мваі Кумвенда відзначила, що схвильована й вдячна підтримці з усього світу.

Якщо Кумвенда захопила лідерство у голосуванні від самого початку, то боротьба за дві інші позиції точилася жорстка. Але наприкінці вирватися вперед вдалося німецькій змішаній команді з пляжного алтимату (9,168 голосів). Чільну трійку закрив танцювальний дует з Росії Дмитро Жарков/Ольга Кулікова (7,722 голосів).

Додамо, подібне голосування Міжнародна Асоціація Всесвітніх Ігор проводить останні три роки.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *