Кікбоксери Київщини тріумфували в «Південній Пальмірі»

wako_odesa_2016В Одесі завершився Відкритий Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. За підсумками боротьби у трьох розділах — К-1, фул-контакт, кік-лайт – в чоловічому та жіночому турнірах найсильнішими виявилися представники Київської області. У них перше загальнокомандне місце.

Другими стали кікбоксери Хмельницького регіону. Трійку замкнули спортсмени Донеччини.

Загалом у змаганнях брали участь приблизно 200 учасників з 15 осередків України та гості з Молдови. Турнір з кікбоксингу проходив одночасно з першим етапом Кубку України з таїландського боксу.

Президент Національної федерації кікбоксингу України «ВАКО» Ольга Павленко пригадала, як наприкінці минулого сторіччя київський Палац спорту приймав спільний Чемпіонат світу. Тоді, як і зараз, учасники могли обмінюватися досвідом, знайомитися і обирати саме той вид бойового мистецтва, який їм найближчий.

« Як ми бачимо сьогодні, дуже тепла атмосфера, хлопці дуже добре один з одним спілкуються, дивляться яскраві поєдинки – і це об’єднує», — зауважила Ольга Павленко.

Наступний Відкритий Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих прийматиме Хмельницький. З 18 по 21 лютого 2016 року відбудуться змагання з лоу-кік.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *