Завершився відкритий чемпіонат Азії з «Вільної піраміди»

tarnoveckyj_new_asiaУ Казахстані, в м. Алмати, пройшов відкритий чемпіонат Азії з «Вільної піраміди». В турнірі взяли участь 92 спортсмени із Казахстану, Киргизстану, Китаю, Монголії, Узбекистану, Азербайджану, Росії, Латвії, Білорусі та України. Нашу країну на турнірі представляв лише один спортсмен – Майстер спорту міжнародного класу з Чернівців Ярослав Тарновецький, який в результаті посів друге місце.            

Тарновецький успішно подолав шлях до «плей-офф» турніру, перемігши Хаміта Сейдазима з Алмати (5:1) та Зухріддіма Хашимова з Ташкенту (5:3). Стикові матчі в 1/16 фіналу Ярослав розпочав з досить впевненої перемоги над Ауезом Єлюбаєвим з Семею (6:4), а от уже матч 1/8 фіналу проти чемпіона Європи Владислава Осьмініна з Ростова-на-Дону виявися справжнім випробуванням для українця — перемогу він здобув аж у контровій партії, загальний рахунок зустрічі – 6:5.

Потім Ярославу Тарновецькому випав справжній «подарунок» у вигляді чвертьфінального поєдинку із Зайланом Адамовим з Бішкеку. Українець не дав супернику жодного шансу на успішне завершення матчу – 6:0 і шлях до перемоги на турнірі став ближчим ще на одну сходинку.     

Однак наступне, півфінальне протистояння з росіянином Олегом Єркулєвим, «з головою» компенсувало простоту попереднього раунду – Тарновецький, програючи з рахунком 3:5, зумів провести три поспіль переможні партії та здобути вольову перемогу із загальним рахунком 6:5. На жаль, це була остання перемога Ярослава на турнірі. У фінальній зустрічі він поступився казаху Аліхану Каранеєву із підсумковим рахунком 2:7, (хоча й почав поєдинок з переможної для себе партії), і став, таким чином, срібним призером відкритого чемпіонату Азії з «Вільної піраміди». 

{social}

{iarelatednews articleid=»1178,1169,1159″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *