Лагно стала п’ятою у Нальчику

altУ Кабардино-Балкарії завершився третій етап Гран-Прі ФІДЕ серед жінок, де за коловою системою змагалися 12 шахісток. Українка Катерина Лагно фінішувала на п’ятому місці. У дев’ятому турі наша шахістка чорними зіграла внічию з китаянкою Цзю Веньцзюнь, у десятому білими програла чемпіонці Європи з Литви Віткторії Чміліте, але в останньому трохи підправила собі настрій та покращила підсумкову позицію, здолавши чорними фігурами росіянку Олександру Костенюк. Таким чином Лагно набрала у Нальчику рівно половину з можливих очок – 5,5.
Переможницею 3-го етапу Гран-Прі ФІДЕ достроково стала китаянка Чжао Сюе, яка набрала 9,5 очка (єдиною поразки вона зазнала лише в останньому турі, ще одного разу зіграла внічию, а всі інші партії виграла). На церемонії закриття Чжао Сюе вийшла на сцену в національному костюмі. Голова уряду Кабардино-Балкарії Іван Гертер вручив китаянці чек на суму 6500 євро та побажав подальших успіхів. Дівчина у свою чергу подякувала всім, хто її підтримував, і виконала національний танець, візитну картку республіки.
Друге місце виборола ще одна представниця Китаю Цзюнь Венцзюнь (7 очок). За нею у турнірній таблиці розмістилися росіянка Катерина Ковалевська і литовка Вікторія Чміліте (по 6 балів).
Наступного року серія Гран-Прі ФІДЕ серед жінок продовжиться турнірами у Казані (Росія), Джермуку (Вірменія) та Стамбулі (Туреччина). Переможниця серії отримає право зіграти матч за звання чемпіонки світу.
{social}
{iarelatednews articleid=»873,864,859,852″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *