«Біличанка НПУ» — дев’ятиразовий володар Кубка України!

bilychanka_1В фінальному матчі команда з Київщини в Луцьку здолала полтавську «Ніку-ПНПУ» за рахунком 3:1.

Волинь вкотре довела, що на футзальній мапі України посідає почесне місце. Історичною подією в історії футзалу Волині став перший фінал національного Кубку. Дві кращих команди України, у складі яких були присутні гравці збірної, на майданчику СК «Арена Спорт» подарували глядачам справжнє спортивне шоу. «Біличанка» з Коцюбинського Київської області та полтавська «Ніка» виявилися гідними суперниками та підтвердили свій високий клас.

Перед головним видовищем відбувся своєрідний майстер-клас чи то пак — обмін досвідом. Другий склад чемпіонок України зіграв з місцевими дівчатами із команди «Легіон». У підсумку — море вражень, можливість порівняти свої сили та побачити ті горизонти, до яких ще працювати й працювати. 

За головний же трофей кубкової дистанції змагалися флагман жіночого футзалу «Біличанка»bilychanka_2 та претендент «Ніка». Аж напрошується дотепний епітет стосовно літературного футзалу, адже на майданчику билися населені пункти, пов’язані з відомими українськими письменниками — Михайлом Коцюбинським та Іваном Котляревським. 

Хай там як, але на майданчику точилася така запекла боротьба, що аж іскри летіли: дівчата буквально билися за кожен квадратний метр, не поступалися у силовій боротьбі, не боялися йти нога в ногу… І в такому калейдоскопічному перебігові подій більш прагматично вдалося реалізувати свої можливості «Біличанці». 

Після нічийного першого тайму (1:1), у таймі другому представниці Коцюбинського закрутили такий темп, що суперниці не завжди й встигали «прочитати» ту чи іншу комбінацію. Результат bilychanka_3— ще за 5 хвилин до фінальної сирени обидві команди сиділи на п’яти командних фолах, і кожне наступне порушення загрожувало 10-метровим пенальті. Однак обійшлося. Завдяки насамперед командній злагодженій грі «Біличанці» вдалося все ж схилити шальки терезів на свою користь — 3:1. 

Що творилося після спливу останньої секунди — передати годі. Фаєр-шоу, овації, радісні обійми, спалахи фотокамер, фільмування флеш-інтерв’ю… от тільки замість червоної у залі «Арени Спорт» була доріжка зелена)).

«Біличанка НПУ» (Коцюбинське) — «Ніка-ПНПУ» (Полтава) — 3:1

 Голи: Павленко 9, Шульга 43,64 — Лясковська, 12

«Біличанка НПУ»: Мельничук, Бесідовська, Скрипленко — Павленко, Марченко, Ігнатенко, Малишко (к), Шеремет, Личко, Шульга, Прокопенко, Дубицька, Сидоренко А, Мартинюк

«Ніка-ПНПУ»: Узол, Івасенко — Шаповал, Пасько, Лясковська (к), Бабенко, Карпенко, Єрмоленко, Деркач, Дударчук, Мочалова, Підклада, Слисенко, Гайдук

 

Андрій СОБУЦЬКИЙ для scu.org.ua

Фото belichanka.com

{social}

{iarelatednews articleid=»1870,1850″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *