Леонід Рябчун – віце-чемпіон WCG’13

riabchunСьогодні, слідом за представниками панкратіону, кікбоксингу, джиу-джитсу та боксу скарбничку збірної України на Всесвітніх іграх з єдиноборств поповнив і Леонід Рябчун, здобувши срібну медаль у боротьбі на поясах «Алиш».  

Бій «відбору» Леонід пройшов заввиграшки. Поки Ганашиям Мнамане з Індії розробляв стратегію, розмірковував над тактичними прийомами та згадував неперевершену атмосферу прогулянки вечірнім Невським проспектом, Леонід провів «чистий кидок» і завершив поєдинок достроково.

На фінал наш борець ішов впевнено та, водночас, обережно, оскільки там на нього чекав давній суперник, один із кращих борців у збірній Литви Едвінас Ражункас.

Вирішальний бій почався з «двосторонньої розвідки». Ніхто не хотів ризикувати — оскільки, нагадаємо, один «чистий кидок» на спину в боротьбі на поясах може вирішити долю зустрічі. Приблизно секунді на сорок п’ятій литовський борець зумів провести прийом, і якщо ми думали, що його результатом стане фіксація «обопільного падіння», то суддя дав за нього два бали.

Після такого повороту подій  Леонід одразу ж пішов в атаку, оскільки потрібно було уже, як
мінімум, зводити зустріч до нічиї. Проте, рефері два рази зупиняв його за крок від виконання кидка… (Чомусь згадалася зовсім «свіжа» історія із фіналу Дмитра Бабійчука, де суддя не давав українському атлету вести боротьбу в своїй манері.) Спортсмен із Прибалтики вдалоriabchyn_fight скористався цим непорозумінням і наприкінці другої хвилини зустрічі таки зумів провести чистий, а в цьому випадку, «золотий» кидок. Леонід Рябчун здобуває срібло.

Після церемонії нагородження українець сказав: «Звичайно, я не дуже задоволений своїм виступом у фіналі. Але, відзначу, що і суддівство цієї зустрічі досить важко назвати об’єктивним. Проте, що є — те є. Тепер, зробивши для себе певні висновки, готуватимусь до Чемпіонату світу».

В будь-якому випадку, вітаємо Леоніда із сріблом та бажаємо вдалих виступів y майбутньому.

{social}

{iarelatednews articleid=»1769,1768,1767″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *