Лідери 1-го етапу КУ-2017 з Муей-Тай

 muaythai_cupofukraine-2017_1st_roundeТрадиційно новий змагальний рік таїландського боксу Муей-Тай в Україні розпочали стартом Кубку України серед чоловіків та жінок, який на початку лютого приймала Одеса. Мотивацією для бійців була не лише перемога, але й можливість потрапити до збірної країни на Чемпіонат світу 2017 року, повідомили в Українській федерації таїландського боксу.

Перше командне місце вибороли господарі. У чоловічій частині змагань представники Одещини піднімалися на перше місце в таких категоріях: 51 кг – Даниїл Желєв, 54 кг – Сергій Радов, 57 кг – Валентин Булат, 60 кг – Михайло Василіогло, 67 кг – Олег Гута. Серед жінок перемогу в 63,5 кг святкувала Валерія Слізченко. На рахунку одеситів 6 золотих, 7 срібних та 5 бронзових відзнак.

Наступною кращою командою КУ-2017 за кількістю нагород стали кияни. Гості зі столиці вибороли золото в наступних категоріях у чоловіків: 75 кг – Іван Тімков, 81 кг – Ростислав Карпич, 91 кг – Денис Гадіров. А в жіночій половині змагань на першу сходинку піднялася Анастасія Кулініч (51 кг). Окрім 4 золотих, київські спортсмени також здобули 5 срібних і 8 бронзових медалей.

Також перші місця у чоловіків посіли: 48 кг – Олег Беспятий (Дніпропетровська), 63,5 кг – Валерій Абраменко (Харківська), 71 кг – Василь Сорокін (Харківська), 86 кг – Володимир Піддячний (Київська), понад 91 кг – Дмитро Гадомський (Київська).

У жіночому турнірі Кубку України свої категорії виграли представниці Київщини Юлія Дяченко (48 кг), Олександра Печенюк (67 кг), Любов Свідерська (71 кг), а також спортсменка з Львівщини – Олена Овчиннікова (57 кг).

Загалом в рамках першого етапу Кубку України з таїландського боксу Муей-Тай взяли участь 63 спортсмени з 12 регіонів.

Зазначимо, що в минулому році першими двома командами змагань теж стали Одещина та Київ. Перелік переможців від цих областей з кожним розіграшем Кубку України лише зростає.

Нагадаємо, чоловіча збірна України з таїландського боксу виборола найбільшу кількість ліцензій на Всесвітні ігри 2017 року, не рахуючи поляків, які як господарі змагань матимуть представника в кожній з восьми категорій. Про успішний виступ наших хлопців на міжнародній арені, а також про визнання Муей-Тай Міжнародним олімпійським комітетом розповів віце-президент Української федерації таїландського боксу Муей-Тай та головний тренер національної збірної України Павло Євтушенко.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *