Лідери ЧУ-2016 з гірських гонок

girski_gonky_pidsumky2016На початку вересня підбили підсумки національної першості з гірських гонок. Завершали гірський ЧУ-2016 два етапи на Львівщині. Все обійшлося без несподіванок, лідери підтвердили свою майстерність, показавши кращі результати за підсумками сезону.

У класах «А4», «А3» і «А2» боротьби за золото не вийшло. Борис Ганджа та Володимир Апостолюк не тільки виграли обидва етапи в «А4» і «А2» відповідно, але й продемонстрували 100%  результат – пять перемог у пяти гонках, в яких вони брали участь. В «А3» двічі цього уїк-енду тріумфував Вадим Трутнев, за плечима якого чотири звитяги в цьому році. Варто зазначити, що кожен з них був недосяжний для суперників, дуже швидко працюючи на дистанції, що навіть на коротких трасах (менше 3 км кожна) все одно мали на фініші помітний відрив від найближчого переслідувача.

Попередньо за підсумками всього року «абсолютним» чемпіоном України з гірських гонок, а також переможцем класу «А4», став Борис Ганджа. Другим в загальному списку йде Олександр Козлов, третім – Володимир Апостолюк.

Щодо класифікації у класах, то в «А3» після Трутнева на другому місці – Валерій Жовтоног, на третьому – Вадим Єрохін; в «А2» – за Апостолюком ідуть Сергій Бабак і Дмитро Захаров; а у повноприводному класі «А4» друга сходинка за Олександром Козловим і третя – в Івана Остапченка.

А ось битва команд закінчилася досить неочікувано. На двох останніх гонках до участі в ЧУ-2016 додався колектив «Vortex Racing Team», який увірвався на другу сходинку,  завдяки вдалому вибору пілотів. За спинами новачків залишилися «Ultra GP» і «Junior Way Team». Проте титулом заволодів впевнений лідер «Sushiya Racing Team».

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *