Любченко і Рогава – чемпіони світу з таїландського боксу

muay-thai-world-cup-2012-team-ukraineДвоє українців стали переможцями чемпіонату світу з таїландського боксу Муей-Тай, що завершився у російському Санкт-Петербурзі. Ігор Любченко був найкращим у ваговій категорії до 63,5 кг, а Цотне Рогава – у вазі понад 91 кг. Рогава у фіналі побив Андрія Боканя з Естонії, а Любченко – тайського спортсмена Клумія Акефона.

Цього вечора глядачі, котрі зібралися на трибунах пітерського СК «Ювілейний», побачили іще три україно-тайських протистояння у фіналах. Ні для кого не секрет, що родоначальники Муей-Тай серйозно ставляться до питання захисту своїх лідерських позицій у рідному виді бойових мистецтв. Ось і тепер рахунок імпровізованого матчу Україна-Таїланд виявився на їхню користь – окрім Любченка, ніхто з наших не впорався з тайським бійцем. Відтак Олександр Прокуда (до 48 кг), Костянтин Тришин (до 57 кг) та Михайло Василіогло (до 60 кг) повертаються додому зі срібними нагородами чемпіонату світу. Бронзову медаль везе наш представник у вазі до 91 кг Олександр Олійник.

Два золота до командної скарбнички поклали також наші юніори. У своїй віковій групі чемпіонами світу стали Аліма Набієв (до 75 кг) та Леонід Коган (+91 кг). Олег Гута (до 42 кг), Артем Яценко (до 54 кг) і Арсен Жаботинський (до 71 кг) вибороли срібні медалі, а Владислав Чумак (до 51 кг), Сергій Куценко (до 57 кг), Максим Сеничев (до 63,5 кг), Анастасія Кулінич (до 51 кг), Валерія Мацук (до 54 кг) та Анастасія Шармонова (до 57 кг) – бронзові.

За словами організаторів турніру, він став чудовою репетицією перед другими Всесвітніми іграми з єдиноборств (SportAccord Combat Games), які Санкт-Петербург прийме у 2013-му році.

Також на змаганнях працювала комісія Міжнародного олімпійського комітету, яка оцінила рівень проведення змагань, кількість країн-учасниць, рівень суддівства та інші аспекти організації. Присутність комісії була зумовлена подачею заявки до МОК про визнання тайського боксу олімпійському видом спорту.

«Восени нинішнього року відбудеться голосування, на якому необхідно для позитивного рішення набрати більше 50% голосів. В цьому напрямку ведеться робота, переговори. Досить багато людей вже зараз підтверджують, що будуть голосувати за включення тайського боксу до програми Олімпійських ігор», – розповів президент Федерації тайського боксу Росії Дмитро Путилін. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1099,1084,792″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *