Крива, Серьогіна і Терлюга – серед найкращих на Lotto Dutch Open

karate_ukrУ Роттердамі (Нідерланди) розіграли нагороди міжнародного турніру Lotto Dutch Open, який водночас є етапом Прем’єр-ліги Карате 1. Українська збірна посіла 6 загальнокомандне місце, виборовши три медалі.

Єдине срібло до нашої скарбнички поклала Катерина Крива, яка виграла 4 бої з 5 можливих. На її рахунку звитяги над суперницями з Угорщини, Іспанії, Туреччини та Індонезії. Поступилася українка у фіналі досвідченій француженці Александрі Реккья. Таким чином, львів’янка стала срібним призером в куміте до 50 кг.

Третє місце у вазі до 55 кг здобула Анжеліка Терлюга. Одеситка перемогла спортсменок з Австрії, Англії та Індонезії, а до фіналу її не пустила майбутня чемпіонка з Люксембургу Дженніфер Варлінг. У «бронзовому» фіналі Анжеліка була сильнішою за Ку Цуйпін з Тайваню.

Третю відзнаку, також бронзового відливу, виборола Аніта Серьогіна в категорії до 61 кг. Спортсменка з Одещини впевнено пройшла опоненток з Канади та Німеччини, а ось здолати росіянку Наїлі Гатаулліну не змогла. Проте представниця РФ дісталася фіналу, тому Аніта продовжила боротьбу за бронзу. Для цього вона здолала свою традиційну конкурентку Тьясу Рістич зі Словенії, а потім – Майке Стеффен Мачадо з Бразилії.

Варто відзначити, що всі нагороди наші дівчата здобули в перший змагальний день. У престижних змаганнях взяли участь 770 спортсменів з 35 країн.

Додамо, кожний етап Прем’єр-ліги розглядається як підготовка до чемпіонату Європи, який пройде в травні в Монпельє (Франція). До європейського форуму в календарі залишилося два етапи – в Дубаї (9-10 квітня) та Зальцбургу (15-17 квітня).