Кримчани домінують на «Platinum Open-2013»

dance_platУ приазовському місті Маріуполь відбулися відкриті міжнародні рейтингові змагання з танцювального спорту «Platinum Open-2013», що входять до календаря World Dance Sport Federation. Участь у турнірі взяли понад 500 пар, які представляли Італію, Грузію, Росію, Білорусію, Молдову та 20 регіонів України.

В межах змагань були проведені чемпіонати України серед молоді (латина) та дорослих (10 танців). У змаганнях за латиноамериканською програмою перемогу святкувала пара з Феодосії Петро Паша-Олександра Колдан. На другому місці ялтинці Артур Месропян та Кароліна Кобзар, бронзу чемпіонату «витанцювали» одесити Олександр Іоргов та Марина Мітєва.

Слід зазначити, що спортсмени, які посіли 1-ше та 2-ге місця будуть представляти Україну на чемпіонаті світу серед молоді, що пройде у Китаї (м. Ченгду) 13-го липня нинішнього року. Чемпіони та бронзові призери також захищатимуть честь українського прапора та українського спорту на молодіжному чемпіонаті Європи, котрий відбудеться в Судаку (АР Крим) 23-го червня.

Що стосується чемпіонату України серед дорослих за програмою 10 танців, то тут першу сходинку п’єдесталу посіли спортсмени з Ужгорода Володимир Лятов і Вероніка Мишко. Срібні нагороди у дніпропетровської пари Олександр Бережний-Ольга Головко, бронза в севастопольців Андрія Никитченка та Злати Приходько.

Спортсмени, які посіли 1-ше місце будуть представляти Україну на чемпіонаті світу серед дорослих, який 16-го листопада прийматиме столиця Австрії Відень. Срібні ж призери ЧУ танцюватимуть на Кубку Європи.

Окрім переможців і призерів, президент ВФТС Борис Дейч відзначив і привітав також тренерів спортсменів — Наталію Пашу, Руслана Висоцького, Олександру Мишко, Олега Петровського — які передають свої знання та уміння своїм підопічним, виховують справжніх професіоналів задля нових перемог в ім’я України.

{social}

{iarelatednews articleid=»1475,1474,1452,1408″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *