Кубок світу з карате: золото та бронза в «стінках», і ще 4 особисті медалі

karateУ Ласко (Словенія) нещодавно завершився етап Кубку світу серії Карате-1. Окрім індивідуальних стартів, у рамках турніру пройшли командні змагання серед чоловіків та жінок.

Єдину золоту нагороду для збірної України вибороли жінки в розділі «куміте». Аніта Серьогіна, Катерина Крива та Анастасія Мястковська перемогли колективи з Македонії, Великобританії, Словенії, Косово та Росії.

Чоловіча українська «стінка» в куміте – Ілля Нікулін, Валерій Чоботар, Костянтин Цимбал, Роман Рехліцький, Олександр Косяк – перемогли Угорщину, але поступилися команді Косово. Зібравшись на «втішні» поєдинки, вони здобули дві звитяги над ще однією командою з Угорщини, а також над алжирцями, і стали бронзовими призерами.

В особистих змаганнях наші каратисти чотири рази піднімалися на п’єдестал пошани. Єдина срібна нагорода для синьо-жовтої скарбнички була здобута зусиллями Аніти Серьогіної (61 кг). А ось Катерина Крива (50 кг), Ірина Камінська (68 кг) і Олег Філіпович (60 кг) вибороли бронзові нагороди.

Збірна Україна відправилася на турнір до Словенії в складі 30 атлетів. На цих змаганнях брали участь понад 500 спортсменів із 40 країн світу. Українська збірна посіла 10-е загальнокомандне місце.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *