«Олімпік» з Миколаєва став володарем головного призу міжнародного турніру з карате в Чорноморську

Katana_Cup_2016Цими вихідними у Чорноморську проходив відкритий Кубок міста з карате. На міжнародний турнір «Katana Cup 2016» приїхали 35 команд з усієї України, а також представники Молдови.

Головний приз змагань «Меч Катана» дістався спортивному клубу «Олімпік» з Миколаєва за перше загальнокомандне місце на турнірі. Спортсмени Миколаївської школи карате вибороли 10 золотих нагород.

Господарі змагань боролися за перемогу в командному заліку без наставника, який займався організацією змагань. Як підсумок, чорноморська «Катана» має у своєму доробку другу позицію з 8-ма золотими медалями.

Чільну трійку команд закрили одесити. СК «Легіон» виборов 5 відзнак найвищого ґатунку.

Окрім цього, було оголошено три спеціальні призи.

Кращим спортсменом турніру назвали 15-річного Олександра Жумигу з СК «Катана». Спортсменкою змагань вибрали 10-річну Валерію Биченкову, СК «Сен-Бін» з Києва. Сумчанин Павло Дубінін визнаний кращим суддею.