Патрік Бауманн очолив «СпортАккорд»

baumannНа конференції «СпортАккорд» у Лозанні (Швейцарія) відбулися вибори нового голови організації.

Нагадаємо, в 2015 році в «СпортАккорді» головував президент Міжнародної федерації лижних видів спорту (FIS) швейцарець Джанфранко Каспер, який змінив одіозного попереднього главу Маріуса Візера.

Цими днями Лозанна приймає конвенцію «СпортАккорду», на якій новим президентом організації вибрали генерального секретаря Міжнародної федерації баскетболу (FIBA) і члена Міжнародного олімпійського комітету швейцарця Патріка Бауманна. Під час голосування він отримав 55 голосів. Його опонент – голова Всесвітньої конфедерації підводної діяльності (CMAS) Анна Аржанова з Росії – отримала 25 голосів.

Відзначимо, перебуваючи на посаді генерального секретаря Міжнародної федерації баскетболу (FIBA), Бауманн, зокрема, підтримав розвиток стрітболу (баскетбол 3х3).

Додамо, в 2017 році конвенцію «СпортАккорд» прийматиме датське місто Орхус. Таке рішення було прийнято на минулому тижні в Лозанні.

«СпортАккорд» – організація, створена в 1967 році, об’єднує різні міжнародні спортивні федерації, організації та оргкомітети мультиспортивних ігор.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *